בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בסוף המדבר יש ים כוסיות 
 
 המצולמת אינה קשורה, עושה רושם, לסרט ``סקס מדברי``   
 
מעיין וינטר

מעיין וינטר יצאה לחפש את "סקס מדברי", שצולם על היאכטה של עופר גלזר, וחזרה עם תובנה: הטלנובלה המאולצת של ערוץ 10 משעממת מהתחת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול אמור היה להיחשף פרק לוהט בפרשת ההטרדות המיניות לכאורה של עופר גלזר. ערוץ 10 בדק ומצא כי סרט פורנו אמיתי הצטלם ממש על היאכטה של עופר גלזר באילת. כזכור, כל הפרשה התחילה לאחר שהאחות שטיפלה בשרי אריסון לאחר שזו החלימה מ"ניתוח קוסמטי" (שזה שם קוד לניתוח פלסטי יקר להחריד), התלוננה כי גלזר ניסה למדוד לה את הדופק בעודה סועדת את אשתו החלשה.

מכל הרעש שנהיה סביב הידיעה על הסרט הפורנוגרפי והסוטה, אפשר היה לטעות ולחשוב כאילו אפשר לראות שם מי-ני-מום את גלזר מקפץ כשהוא לבוש בגדי אחות (או מנתח פלסטי?), משתכשך באמבטיית חלב עם דולרים, ומטריד מינית אל כל בתולות אילת והסביבה. לעזאזל. גמרתי אומר בלבי לאתר את הלחמניה החמה הזאת ולבדוק עכשיו ומיד האם יש דברים בגו.

הטקטיקה שלי הייתה כזאת: אם הסרט הופק על ידי מפיקים זרים ומופץ בחו"ל, מן הראוי לחפשו במקום הכי חו"לי בישראל - דרום תל אביב. נגררתי למפלצת הענקית והכעורה שיש המכנים אותה גם "התחנה המרכזית החדשה", אולם ברגע שנכנסתי רציתי להתפנות באמבולנס (הרגשתי איך בגדי הלייקרה המנומרים והדיסקים בשקל סוגרים עלי). נסתי לכיוון היציאה תוך מלמולי "שמע ישראל" ותוך ביטחון שלם בעובדה שעוד רגע הולך להתרחש פיגוע נוראי, או שתידבק לבגדיי פיסת טינופת אכזרית, או שאחלה בסארס, אמות והכול יהיה באשמת הסרט המטומטם "סקס מדברי".

נמלטתם מן התחמ"ת? הגעתם אל המקום האמיתי בו מתרחשים הדברים - מדרחוב נווה שאנן.
במדרחוב אתם רק צריכים לירוק לאוויר, ותהיו בטוחים שתפגעו במכון ליווי, עיסוי, בריאות או מקום אחר שכולו אומר זימה. יש מצב לצאת היום עם סרט!

סקאלת התגובות לדרישת "סקס מדברי" נעה בין תקיעת המבט השמור לקונים הסוטים ביותר, לבין ניסיון כן לעזור ולהציע סרטים אחרים המשלבים חול וטבע. לצערי, באף חנות לא מצאתי את הלהיט החם, אך כולם שמחו להפנות אותי אחר כבוד לאגף הסרטים הישראליים הלא כל כך מכובד ("שגל את אשתי" ו"דו-קיום במיטה"). למרות שאיש לא החזיק את הפנינה הקולנועית המדוברת על המדפים, כולם היו חצופים מספיק בשביל להביע את דעותיהם המנומקות בפולמוס, כולל טיעונים חריפים בגנות "עופר המניאק", מה שמעלה את התהייה: האם מוכרי ויברטורים הם המתחסדים החדשים?

נואשת מהחיפוש הצחיח, הכנתי פופקורן לקראת מהדורת החדשות של ערוץ 10, מצפה בקוצר רוח ללקט דקות מסך יקרות מן הסרט שלא מצאתי, בו ודאי יפציע גלזר בתפקיד נער גלגל ההצלה עם כובע מלחים חמוד לראשו.

אך כל מי שציפה לראות קצת פורנו תקני בפריים טיים קיבל רק תמונה של ריבוע שחור זז קדימה ואחורה על רקע יאכטה. יכול להיות שהיתה שחקנית מאחוריו, אבל שום ריבוע שחור לא יכול להסתיר את עופר גלזר! אחר כך התברר שזה בגלל שהבחור הגדול בכלל לא השתתף בסרט. הוא בסך הכול השכיר את היאכטה שלו , ורק בסוף צ'יפר את עצמו ובא לבדוק את התקתוקים מקרוב. נכון, הוא ניסה להסביר פנים לתיירת הבלונדינית הערומה, אבל בינינו - לו אתם רווק עם יאכטה, לא הייתם מנסים להסביר פנים לתיירת בלונדינית ערומה?

אם כך, הבה ונסכם את ממצאינו עד כה: יש לנו את שלוש מתלוננות מול גלזר. אמנם עברו כמה ימים מאז פרסום הפרשה, אך עדיין לא ברור מי מביניהם משקר. שרי נמצאת בקומה או משהו ועדיין לא מגיבה, והיום גילינו שלעופר הייתה יאכטה והוא השכיר אותה. משעמם.

אבל במדינה בה כולם עוקבים בשקיקה אחר עלילותיהם של זוג האחים הסוטים לבית ברגר, ששוכבים אחד עם השני ב"משחק החיים", גם בחדשות מבינים שכל מה שהם צריכים בשביל הרייטינג זו רק טלנובלה פצצתית אחת. ומה יותר טוב מסיפור ההטרדה המינית המזעזע? יש פה בגידות, שקרים ותככים, ואפילו הביאו חברים של גלזר שילכלכו עליו - רק כדי לנסות לפתל ולסבך את המציאות שלא מתרוממת. בדקתם אם יש לו אחות? כי אולי הוא הטריד גם אותה מינית.

מאז שהפרשה התפרסמה, אנחנו מרגישים כאילו רגע השיא של הדרמה הזאת הולך להגיע כל רגע - אולי אחרי העימות במשטרה, אולי אחרי חשיפת יאכטת השעשועים המפוקפקת. אבל כלום לא קורה. הטלנובלה הזאת הייתה כל כך מצויינת לרגע, אבל מה שקורה בחיים בשבוע קורה בטלוויזיה בשעה, והסיפור הפך לסתם אופרת סבון - נמרחת, ארוכה ולא מעניינת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by