בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המנוי אינו פנוי לקשר 
 
 
תמר גלזרמן

רק קצת שמחה לאיד יכולה להועיל אל מול הקונספירציה שהיא יום האהבה. מגוון פרידות מפורסמות לכבוד ט"ו באב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חג האהבה עובד על העקרון של התוכנית הכלכלית: לחזק את החזקים ולדפוק את החלשים. מי שבזוגיות וטוב לו בין כה, מקבל היום גם נרות ריחניים רומנטיים ומרגיש מעולה עם עצמו, ומי שבודד גם בשאר ימות השנה, אמור להרגיש היום גלמוד במיוחד, לנוכח העדרו הצורב של מי שיחלוק עמו פיקה בצמח.

החג הוא קונספירציה של יצרניות המתנות למיניהן, החיות על גבם של זוגות תמימים שחושבים שנוכחותם בהופעה כזו או במסעדה אחרת, אומרת משהו על אהבתם. התופעה חוזרת לפחות שלוש פעמים בשנה, (סילבסטר, וולנטיינס וט"ו באב) ואף אחד לא לומד כלום.

הנשק של החזק הוא אולי הטלוויזיה, הקולנוע, הפרסומות, מבצעי החג, ההופעות וההתעלמות המוחלטת מהעובדה שישנם אלו שישנים, מבחירה או מהכרח, באלכסון. הנשק היחיד שנותר לחלש הוא המרירות והשמחה לאיד, וזו, למרות שהיא חסרת תועלת לחלוטין, מהנה הרבה יותר.

בפעם הבאה שתשאלו בתמימות על ידי זוגון לתוכניותכם לאיזה חג רומנטו-סוציומטרי, חייכו במסתורין ואמרו בקול שליו: "מחכים לראות אתכם נופלים. טובים ממכם כבר עשו זאת", או במילים אחרות, אם זה קרה למיק ג'אגר, שבטוח קנה פי אלף יותר מתנות בוולנטיינס, זה יכול לקרות גם לכם. חכו חכו.
 

בריטני ספירס וג'סטין טימברלייק

היא הייתה בתולית, הוא היה ענוג. שניהם רקדו כמו כושים והרוויחו כמו לבנים. הנסיכה והדוכס של עולם הפופ חלקו וילה מפוארת ועור פנים מופלא. אבל בריטני בגדה, ג'סטין נפגע, שניהם התוודו על שברון לב לעיתונים. טימברלייק צילם קליפ בו הוא מתמזמט בנקמנות בביתה של תאומת בריטני, בריטני ראתה את הקליפ ונבהלה מגרוב החיזור גורלי שלו. בינתיים הם לא מדברים. אולי ראוי ללמוד כי מי שבוגדת בסריסים גומרת בסוף עם פרד דרסט.
 

טום קרוז וניקול קידמן

פברואר 2001. אחרי 10 שנים מינוס חודש של נישואים חסרי רבב, פרט לכמה שמועות טורדניות על נטיות מיניות לא תואמות, התפרקו הנישואים הכי פוטוגניים בעולם הקולנוע. קרוז היה נחוש, קידמן הייתה שבורה. קרוז המשיך הלאה והתחיל לצאת עם פנלופה קרוז, קידמן ניגבה דמעה בפני עיתונאים בקאן. שנתיים לאחר מכן הוא עדיין עם קרוזתו, היא עדיין לבד.
 
 

מאט דיימון ומיני דרייבר

שני כוכבי "וויל האנטינג" ניהלו רומן מתוקשר שבמהלכו התארח הדיימון אצל אופרה ווינפרי וסיפר כי הפרידה הייתה ידידותית ונעימה. למיני, מסתבר, היה כל כך נעים וידידותי שהיא כלל לא הבחינה בה.
 

אלן דג'נרס ואן הייש

הייש, שהייתה עוד בלונדינית אלמונית למחצה אם כי מתוקה, מצאה את התהילה בזכות שימוש בזרועותיה של אלן דג'נרס. אחרי שלוש שנים חזרה הייש, הפעם בתדמית שובבית יותר, לזרועות מחזרים גברים ושמה את ימי הפנקנות שלה הרחק מאחוריה. מסקנה: אם את לסבית, תצאי עם לסביות.
 

מיק ג'אגר וג'רי האל

ביחד מ-77', נשואים מ-93' וגרושים מ-99'. מתחילת שנות התשעים זיין ג'אגר מדגם מייצג מדוגמניות אירופה והכניס להריון את הבריזליאית לוסיאנה גימיז מורד. ב-99' נמאס להול שהוציאה הודעה לעיתונות ובה מתואר ג'אגר כ"גוש גועל שקרן, בוגדני וחסר תועלת".
 

דיוויד בואי ואנג'י בואי

אחרי שעשו ילד (זואי בואי. יש הורים שצריכים לשלול להם את הרשיון), עזב דיוויד את האשה הקולנית לה הקדיש אי אלו שירים מרגשים. תקופת מה לאחר מכן כתב עליה מיק ג'אגר את "אנג'י" האלמותי. דיוויד בתגובה: "הפרחה הזאת לא שווה שיכתבו עליה שיר".
 

מרטין באשיר ומייקל ג'קסון

אהבה היא דבר הפכפך: רגע אתה מראה למישהו את העץ שאתה הכי אוהב לטפס עליו ואת המסכות החדשות שקנית לילדים, ורגע אחרי זה הוא מציג אותך כמטורף שלא ראוי להיות אב. אנשים הם חארות אבל מי שגר בבית מזכוכית, שלא יזרוק תינוקות.
 

איזבל אדג'אני ודניאל דיי-לואיס

השניים היו ביחד שש שנים שכאיזבל גילתה שהיא בהריון, ראתה כי טוב ושלחה לו פקס. דיי לואיס, בתגובה, ראה כי לא מתאים ושלח לה בחזרה פקס פרידה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by