בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום רביעי, 13 באוגוסט 
 
 
מערכת מיקסר

משינה מוסיפים עוד 30 אלף צופים לאג'נדה, הטלנובלות הישראליות משדרגות את עצמן ופרסים לניצולי "ג'יגלי". אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

משינה בבלומפילד

בעקבות ההצלחתו המסחררת של מסע האיחוד של משינה, יתווספו ככל הנראה 14 הופעות בהיכל התרבות (2,800 מקומות) או שתי הופעות באיצטדיון בלומפילד (15 אלף מקומות). הלהקה, שכבר נתנה 12 הופעות ומוזמנת להופיע גם בארצות הברית, שוקלת את האופציות העומדות בפניה.
 

נפגעי בית מרכזים יעברו לתחנה המרכזית

אמנים שאיבדו את הסטודיו שלהם בשריפה בבניין מרכזים, שוקלים לעבור למתחם מיוחד שישפצו לצורכיהם, בקומה הרביעית של בניין התחנה המרכזית החדשה והנטושה. כך מוסר אתר ynet. הנהלת התחנה כבר הודיעה על נכונתה להתגייס לפרוייקט. עדו תדמור וניקו נתאי כבר החליטו על מעבר ומכינים בימים אלו את הקרקע. בתיאטרון "במת מיצג" של תמר רבן עוד שוקלים.
 

צ'ופרים יחולקו לניצולי ג'יגלי

"ג'יגלי", שעלה 55 מיליון והרוויח רק 6, קיבל ביקורות כל כך כושלות עד שרחמי התקשורת הכלו להכמר עליו. תחנת רדיו אמריקנית מציעה למאזינים מבצע: בהקרנות מסויימות, מי שיימצא יושב בסיום הסרט, ייקבל חולצת "אני שרדתי את ג'יגלי".
 
 

"נבחרת ישראל" עולה בשבת

יובל אברמוביץ' יהיה הכתב המשוטט של "נבחרת ישראל", מגזין התרבות החדש בהנחיית אילנה ברקוביץ ורן תלם. התכנית, שתעסוק בדירוג ארועי התרבות של השבוע, תעלה בשבת הקרובה.
 

שידרוג הטלנובלה

מועצת הרשות השניה שוקלת להכיר בטלנובלות כסוגה עילית, תווית איכותית ששמורה לרוב לדרמות ודוקומנטרי. על הזכייניות להקצות תקציב מינימלי לסוגה העילית, אך המינימום ירד השנה, למורת רוחם של פורום היוצרים. בשל ריבוי הטלנובלות, מתכננת ועדת הטלוויזיה להמליץ למועצת הרשות שלא להכיר בהן כסוגה עילית, ולתמוך בפרוייקטים שנכללים כרגע בקטגוריה זו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by