בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זונה, יהיו אחרות 
 
 
מורן שריר

מורן שריר לא נותן לכם ליפול, ומביא מקבץ אפשרויות טלוויזיוניות מפתיעות ליום שאחרי "משחק החיים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"נגמרה לי המדינה", זעק צעיר זועם שיצא לרחוב ללא חולצה, עטוף בדגל המדינה. ולא רק הוא. אנשים רבים מרגישים היום, עם סיומה של "משחק החיים", שאין בשביל מה לחזור הביתה מהעבודה. הכצעקתו? לאו דווקא. ישנן אפשרויות צפיה רבות במשבצת המבוקשת של 20:05 עד 20:55. אלו תוכניות שלא ידענו על קיומן בזמן שירון וליה שחקו באח ואחות, וחלקן מהוות תחליף ראוי לימים שלאחר המבול. ראו להלן.
 

ערוץ 1

ב-19:55 מתנער הערוץ הציבורי מתדמיתו הקלילה, ונותן כוחו באקטואליה. עדיין, מעריצי המיניות החמקמקה של ירון שר יוכלו ליהנות מהנחייתו הבלתי אמצעית של יגאל רביד, איש הטראש של רוממה, המגיש לנו את החדשות מנקודת מבטו הייחודית. ב-20:30, חוזרים ברוממה להרצין פנים ועולים עם סדרת הקאלט "צימרים". ווט איז?
 

ערוץ 2

הערוץ המסחרי החליט לפתוח את הפריים-טיים של עונת הקיץ שלו במשדר חדשות כלשהו. ככל הנראה הקונספט יהיה מגיש ומגישה. בין המועמדים: גדי סוקניק, עודד מנשה, סופי צדקה ויונית לוי.
 
 

TV5

כל המתגעגעים לרומן הסוער בין רותם לשחר, מוזמנים להתכייל על הערוץ הצרפתי, שמציג סרט פורנו יומי החל מהשעה 19:30. סיור אקראי השבוע הניב "מותחן מיוחד" בשם "אנשים בבגדי ים אינם בהכרח שטחיים". בסרט נצפתה אישה בגיל העמידה בעלת שומת ענק (איפה טל מ"קחי אותי שרון"?) אשר מתנה אהבים לגבר גבוה מדי ומקריח מדי בעל בטן רופסת. פראייר מי שמשלם לפלייבוי.
 

ישראל פלוס

המעוניינים בהרפיית איזור הגולגולת מתלאות יומם, מוזמנים לצפות ב"מכת שמש", רצועת הקיץ הקלילה של הערוץ הרוסי (19:30-20:30). על פי האתר הרשמי של הערוץ, המדובר ברצועה המאופיינת ב"לבוש קיצי של המנחים והאורחים ובתפאורה המעבירה את תחושת ה-FUN". ואכן באולפן הסגפני יושבים המנחים ראיסה גורבצ'וב ויוסף שגל (!!), המדברים בשפה סלאבית כלשהי שמתוכה המילים היחידות שהיו מוכרות לי הן "ערפאת", "אבו-מאזן" ו"רבוטה מיניסטר". יש לציין שבין החליפה והעניבה השחורה, הסתתרה חולצתו הלבנה של יוסף שגל (!!), וזה כידוע, סימן שקיץ כאן.
 

F2

אם האישה והילדים תפסו לך את הטלוויזיה בכל יום בשמונה, והפריעו לך לקרוא 'גלריה', זו ההזדמנות לגירוי אינטלקטואלי אמיתי באדיבות ערוץ האקטואליה והבידור הצרפתי. שם תמצאו שעשועון צרפתי גבה מצח לפרנקופונים שביניכם. איני דובר צרפתית אך כשנפלתי על אחת התוכניות השבוע, המנחה (שעישן סיגריה לאורך כל התוכנית), הציג בננה לשלושה מתחרים צחקניים וקולניים. ארבעת התשובות האפשריות שהופיעו על המסך היו: "א) רנואר ב) דקארט ג) סזאן ד) מונטסקיה". כשהתשובה נתבררה כדקארט, הבנתי שנפלתי על פנינה אמיתית. מעריצי אפי - זה בשבילכם.
 

SAT3

בכל ערב ב-20:00, מציג הערוץ הגרמני הממלכתי יומן חדשות. מדובר למעשה בראש גרמני ענק, הכי גדול שראיתי מימי, הממלא את המסך כולו ומדבר גרמנית שוטפת במשך שעה. למי שמתגעגע לדן תורן.
 

ערוץ התכלת

מי שתקופת ההודנה השכיחה את פחדיו מאנשים משופמים, מוזמן להתחבר ליהודי הקטן שבתוכו, בעזרת ערוץ תכלת. בימים אלו משודרת בשעה 19:55, התוכנית "יהדות - מסע אל המשמעות" - תוכנית תעודה "החוקרת את הפרדוקס והאתגרים בפניהם ניצבת היהדות עם הכניסה למילניום השלישי, תוך דגש (שימו לב) על יופייה ועוצמתה". לא נגענו, חוץ מהסוגריים.

לכבוד ט"ו באב אגב, תשודר היום (רביעי) ב-19:50 תוכנית בה דורי בן-זאב והרב לאו משוחחים על חג האהבה. מי אמר שנירה ואודי הם הזיווג הכי מוזר בטלוויזיה? כך או כך, צפויים סקופים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by