בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום ראשון, 17 באוגוסט 
 
 סיזמור ופליס לפני שנה.   
 
מערכת מיקסר

שיר חדש לאלביס, 26 שנה לאחר מותו. וגם: בן אפלק וג'יי לו במשבר ושליחות קטלנית 4 זו כבר אופציה. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיר חדש לאלוויס

עשרים ושש שנים לאחר מותו בטרם עת, מוציא אלביס פרסלי שיר חדש. "I'm A Roustabout", ישוחרר בשבעה באוקטובר ב"Elvis 2nd To None", אוסף של אבני דרך בקריירה של המלך. השיר נכתב ב-1964 לפסקול הסרט "Roustabout", אולם נשאר לבסוף אצל קולגה של אלביס, שנזכר בקיומו מוקדם יותר השנה.

אלביס מת לפני 26 שנה אתמול. הארוע צויין, כבכל שנה, בהתאספות המונית ליד אחוזתו ובמגוון טקסים משונים.
 

ג'יי-לו ואפלק במשבר

החשפנית הזולה שעומדת במרכז הסנסציה האחרונה עם בן אפלק, תובעת את ה"אינקוויירר", שפרסם את הסיפור עליה, על אפלק, על טרה ריד ועל כריסטיאן סלייטר. החשפנית, אנטונלה סנטיני, טוענת שהעיתון דיווח כי היא קיימה יחסי מין תמורת תשלום עם הכוכב, ושעדותה של חשפנית אחרת, שעתידה להתפרסם בעיתון היא שקר וכזב. החשפנית השניה, תמי מוריס, טוענת כי לאחר הבילוי במועדון הלכה החבורה לביתו של סלייטר וקיימה אורגיה. ובזירה הביתית, החתונה אמנם מתקיימת, אבל ג'יי-לו הזועמת העיפה את בן מהבית, ולא תחזיר אותו עד שייתחנף.
 

טום סיזמור הורשע

השחקן טום סיזמור הורשע באלימות, איומים ושיחות מגונות לחברתו לשעבר, "המדאם של הוליווד", היידי פליס. סיזמור, ששיחק ב"להציל את טוראי ראיין" וב"בלאק הוק דאון", עומד בפני עונש של עד שנה בכלא. בתביעתה העידה פליס כי סיזמור כיבה עליה סיגריה בוערת, סטר לה והתעלל בה רגשית.
 
 

שליחות קטלנית 4, בלי שוורצנגר

מפיק "שליחות קטלנית" מאחל המון הצלחה לשוורצנגר במסע הבחירות שלו, אבל מצהיר כי יוכלו לעשות את שליחות קטלנית 4 גם בלעדיו. "הרוח של הסרט היא לא רק שוורצנגר, היא כל הרעיון של רובוטיקה... אם נמצא תסריט טוב, מעניין וברמה של הסרטים הקודמים, ננסה לעשות את הסרט הזה".
 

שוורצנגר משקיע ברחובות

ועוד בעניין השרירן. עיתון "מעריב" מספר כי שוורצנגר השקיע ממון בחברה הישראלית "סלגייד", אשר ממוקמת ברחובות. החברה עוסקת באיתור לווייני של טלפונים סלולריים.
 

שרון לקחה

ועדכון מזירת קחי אותי שרון. נלקחו - יואב שוורד, גדי אינפלד ויגאל אלטשטטר. נופנפו - טל כרמון (האיש והרגליים), עדי גראי ודיוויד קוקרל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by