בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יגאל לקח, יגאל ייתן 
 
 
מורן שריר

מורן שריר מפיק את הלקחים מהליכתו בטרם עת של טל, פקיד שומה מפעלים גדולים, ומעביר את הז'יטונים שלו ליגאל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשברו הכלים. טל הפשמ"ג (פקיד שומה מפעלים גדולים) נשלח ברוב כבוד הביתה, לפני שהיה לו צ'אנס להזמין את הפתיינית של גיא פינס לכוס קפה, לא כל שכן לחשב 12% לטיפ. אני מבין כל צופה וצופה שחש זעם עצור, ולא יודע לאן לתעל אותו. אני אישית הלכתי על רגשות אשמה ומי שמבין את השיטה של "קחי אותי שרון", יודע למה.

לשידורי קשת חשוב שהמנצח בתוכנית יהיה הגיוני אבל לא צפוי. מפתיע במידה, אבל לחלוטין לא מודבק. בשביל לשמור על מדד ה"לא מודבק", הועפו היום עדי ודיוויד במסגרת ניקוי האורוות ממכוערים.

בשביל לשמור על עיקרון ההפתעה, לא יכול לנצח אדם ששומר על פרופיל גבוה מדי, הרבה מדי זמן. הבעיה של טל היא שככוכב אמיתי, בהק למרחוק והאיר את הדרך לכולנו. קברניטי קשת שמו לב שמישהו השאיר את החשמל דולק ומיד כיבו אותו, כדי שלא נתרגל לאור. אם כך, היחיד שניצח את טל, הוא טל עצמו, שהרי יכול היה לנצח בתוכנית אם רק היה הוא עצמו מועמד פחות טוב. הכתרתו המוקדמת של טל, כפי שנעשתה על ידי בשבוע שעבר, יכלה רק להזיק לו, מכיוון שנוצר רושם שהמשחק סגור. אם זו נחמה, דעו רק שעד יומי האחרון אשא על גבי את הקלון.

טל הלך, אך במותו ציווה לנו את יגאל. יגאל הוא מועמד מעולה ויש לדבוק בו בקנאות מוסלמית. הוא שרמנטי, אינטליגנטי ויש לו כימיה אדירה עם שרון. יגאל אמנם חתיך, אבל לא מרשה למראה שלו להשאיר אותו בלי מקצוע ביד. נכון, במשוואת ה'רצינות מול בליינות' הכה חשובה ב"קחי אותי", הוא אמנם נופל מטל בתחום הרצינות, אבל בניגוד ליואב שלוקח שיעורים פרטיים אצל ליאור מילר ב"איך להפוך לסלב", יגאל הוא סטודנט מן המניין למשפטים במכללה מפוקפקת. כולנו חייבים להירתם ולעזור לו לסיים את התואר כי זו הדרך אל לבה של שרון.

יגאל מול יואב, הטוב מול הרע. כמו ברוקי 4, מתחרה רוקי האנושי מול דרגו, המכונה הסובייטית, ויכול לו. השאלה היא אם בזמן שהמלחמה הבין-גושית הזאת מתרחשת, יכולה לבוא איסלנד בדמות גדי העצי, ולקחת את הקופה בבחינת "שניים רבים השלישי מנצח". ההגיון אומר שלא. ההגיון אומר שגדי לא יכול לנצח זקנה בתחרות הטבעות. ההגיון גם אמר שבתוכנית הסיום, רודריגו וטל ילכו ראש בראש. איפה הם היום? מסבנים אחד לשני את הגב.

גדי הגבוה, בגופיה ומשקפי שמש מעל מצחו, לוק הכדורסלן הכה דוחה, זכה לנשום אוויר פסגות ולא בגלל העיניים היפות שלו. אלא רק בגלל שהוא לא. הוא לא מספיק חכם, הוא לא מספיק חתיך, הוא לא מספיק מכוער, הוא לא מספיק מסוכן. הוא כמו הטמבל של המשרד, הסילבן שלום של המדינה, שבמקום להעיף אותו תמיד מקדמים אותו. בעולם כמו שלנו, הוא עוד עלול לזכות בשרון.

אני נזכר איך נפל בפח של קרין מגריזו. הוא אמר לה "שרון זה לא, שרון זה לא" כמנטרה. אחרי זה, מול שרון עצמה, הוא הסתבך והתפתל, ולשונו הכבדה ממילא הפכה עופרת. כל כך מגושם ומסורבל היה, כמו אשה שמנסה לחנות ברוורס. על כל זה שרון סלחה לו, ובכך שלחה מסר ברור לבנות ישראל: דיוויד ועדי היו נאמנים לחלוטין אך מכוערים בצורה לא פחות אבסולוטית. על כן - השליכוהם לבור. גדי חיפש מהצד אך מראו יפה ומבטו מרטיב. על כן יש לשמור עליו קרוב.

מה זה אומר על שרון? שהיא כמו כל הנשים? לא אמרתי את זה. רק ביקשתי שכולנו נשים עין על גדי. לא מספיק שאין לו דאגות, אם הוא יזכה בשרון זה יעשה צחוק מכל הצופים. עלינו לרכז מאמצים בחזית אחת: יואב. עלינו לעמוד מאחורי מנהיג אחד: יגאל. גם היום, כשהתייתמנו ממנהיג, עלינו להרים ראש ולזכור: יגאל לקח, יגאל ייתן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by