בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המופע המרכזי 
 
 צילום: גל חרמוני   
 
דביר בר, הזמן הוורוד

דביר בר פוגש את שתי הדראגיסטיות ושני ההומואים המעוצבים שהשתלטו על הפריים טיים של קיק, הטלוויזיה האינטרנטית שלכם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שבו עם עצמכם דקה בלי שמישהו יפריע לכם. תחשבו חזק, אבל ממש חזק, ותשאלו את עצמכם שאלה: כמה מזמן הגלישה שלכם באינטרנט מוקדש לעניינים שקשורים לסקס. אם הייתם כנים עם עצמכם, בוודאי גיליתם שאתם, כמו רבים מבני הקהילה והאנושות בכלל, חרמנים ואפילו חרמנים מאוד. וזה בסדר גמור. הרי לא בכדי מלת המפתח הנפוצה ביותר כיום באינטרנט היא סקס. העובדה הזו, כמו העובדה שהומואים וסקס הולכים יחד כמו סיר ומכסה, הביאה את קברניטי ערוץ הטלוויזיה המשודר באינטרנט, kick.co.il, לשבץ בתוכניות הפריים-טיים (להלן, שישי בערב) את דרגיסטיות-העל, הדראגולות (ציונה פטריוט ורמה רימינג), ומיד אחריהן תוכנית סקס בהנחייתם של צלם הבית של "הזמן הוורוד", איתן טל, ושל מי שמסתמן כאושיה קהילתית בהתהוות ובעל הגוף הכי שווה באזור תל-אביב, הכוריאוגרף אילן ממן. התוצאה: רצועת גייז בערב שבת.

בכל הקשור לדראג רק אציין כי בקהילה שלנו נוצר לאחרונה טרנד, שכל אוחצ'ה ששמה לה על הראש פאה שנראית כמו חתול דרוס, לוקחת לאמא את האודם הכי פרחי שיש לה ופותחת את הג'ורה לצלילי איזו דיווה, חושבת שהיא דראגיסטית. אז זהו, שלא. לכל אותן אוחצ'ות כדאי לקחת דחוף שיעור או שניים מיובל אדלמן (ציונה) ורמי גוטהלף (רמה). צמד הדראגולות, נספר למי שעוד לא בעניינים, מופיע יחדיו מאז 1998. לרוב תוכלו לראות הופעות שלהן בערבי הפופ-רינג במועדון התיאטרון לקהל גייז או במועדון הדיווה, בעיקר לקהל סטרייטי.

גוטהלף: "התוכנית בטלוויזיה באינטרנט היא דבר שעדיין לא עשינו וזה שונה, כי אין לך קהל שנותן לך פידבק מיידי, ואת התגובות אנחנו שומעים לרוב אחרי התוכנית מאנשים שראו אותה, או בפורום ובצ'ט של התוכנית". פטריוט ורימינג מגלמות דמויות שונות וכך, במהלך שלוש התוכניות הראשונות של הצמד, התארחו באולפן משה דץ, קיילי מינו ומדונה. "במהלך השבוע יובל ואני אוספים חומרים לתוכנית שלנו, ולקראת סוף השבוע אנחנו נפגשים לישיבה שבה אנחנו מתכוננים ומסננים חומרים לתוכנית".

- אתה ויובל עובדים ביחד כבר חמש שנים, לפעמים ארבע פעמים בשבוע. הזוגיות הזו לא מעייפת?
"ממש לא. כשאנחנו מופיעים זה סוג של אדרנלין. זה הכיף שלנו, להופיע מול אנשים שנהנים לראות אותנו ואנחנו נותנים להם תמורה".

אז בואו נדבר על התמורה. במהלך שלוש השעות השתיים לא נחות לרגע. הן מארחות בחורה אמריקנית ממוצא יהודי שמחפשת חתן, ומעלים מאזינים שמבקשים לצאת איתה. ציונה לא מאבדת פעימה ושואלת את הבחור הראשון שמתקשר: "אז כמה הזין שלך?". בהמשך הן מארחות את שירי מימון מהתוכנית "לא נפסיק לשיר", שזוכה לשאלות הצופים בסגנון: "שירי, תתחתני איתי?", "שירי, עשית שלישייה עם התאומים מהתוכנית?" וכדומה. בהמשך עושות הדראגולות גם את פינת האקטואליה (סטייל שמעון ולימור) ואת פינת אביזר הסקס של השבוע (רמה מביאה מהבית). שלוש השעות יכלו לעבור חיש קל, לולא בעיה אחת: אני לא מכיר אף אחד שתכנן לראות אי פעם תוכנית טלוויזיה של שלוש שעות דרך המחשב האישי, ואם אתם לא מחוברים דרך שלל חוטים ואמצעים טכניים למסך הטלוויזיה הביתי, אתם עלולים למצוא את עצמכם סובלים מטחורים ברמה מתקדמת או חוסר תחושה כללית באזור פי-הטבעת.
 

גם בערב-הסעודית מחכים לאקשן

אלא שלי היו רק שתי דקות לשחרור אזור החלציים לפני שהתיישבתי פעם נוספת מול המחשב, הפעם כדי לצפות בתוכנית שבאה מיד לאחר זו של הדראגולות: תוכנית הסקס של איתן טל (30) ואילן ממן (30). כאן התמונה כבר היתה לגמרי שונה. ממן וטל מקשקשים ומפטפטים עם הומואים בדרכם לבילוי הלילי שלהם, מצ'וטטים משועממים ושאר נודדים. השניים מתפקדים כמעין לוח מסיבות ומעלים לשידור את יגאל מהפופ-רינג ושירזי, שיספרו על המסיבות שלהם. בהמשך הם מארחים את אמיר גוב ומדברים איתו על הליינים שלו ו"חושפים" כיצד הזדיין אילן עם אחד הברמנים של גוב (נקרא לו א') ומה אמיר גוב באמת אוהב ("זין, זין, זין").

עוד במהלך התוכנית, שלא בדומה לתוכנית תחקירים בסגנון של רפי גינת, יכולים הצופים ללמוד גם איך אילן אוהב להזדיין (על הגב), ומה הקיק שלו ("איתן, לא אכפת לי שתשחק לי בפטמות"), ולמה לחבר של איתן (המהמם, יש לציין) יש סיבה לחשוש (אילן: "ד', ביני ובין איתן אין כלום, באמת, חוץ מזה שבילינו היום במשך חמש שעות ואנחנו שיכורים מוות").

- איתן, לא קשה להחזיק שלוש שעות של פטפטת?
"זה קשה לאללה, ובגלל זה אנחנו מחלקים את שלוש השעות לנושאים שונים. השעה הראשונה היא על לאן כדאי לצאת הערב ואיזה מסיבות רצות, בשנייה יש בעיקר מאזינים שעולים עם שאלות והשעה השלישית היא הכי קינקית".

- מה הדבר הכי נועז שאתה מוכן לעשות בשידור?
"לדפוק את אילן".

- יש מצב בסוף העונה?
"ברור, בפרק הסיום".

- אילן יסכים?
"הוא רצה לעשות את זה בפרק הפתיחה. הוא יותר נועז ממני, הוא רק נראה ביישן".

- במה שונה התוכנית שלכם מהתוכנית של הדראגולות?
"היא פונה יותר להומואים. הן באות מתוך הקהילה אבל מדברות לסטרייטים לכל דבר. אנחנו פונים יותר להומואים בוגרים ופחות לאוחצ'ות ולמעריצות של דראג".

- ממן, מה הדבר הכי נועז שאתה מוכן לעשות?
"איתן לקח לי את התשובה".

- אז מתי יוצא פרק הסיום? אני רושם.
"אני מקווה שלא יהיה פרק סיום. אבל עכשיו ברצינות, נראה לי שהדבר הכי נועז זה עירום מלא, אבל לא נראה שנגיע למקום הזה בתוכנית, למרות שהצופים מבקשים. בזה מסתכמות רוב דרישות הצופים".

- איך בכלל התגלגלת לזה?
"במקריות מוחלטת. מבחינתי, זה משהו שהוא פאן לחלוטין. אני לא בונה על זה קריירה של מגיש טלוויזיה, אבל מי יודע?".

גורמים בהפקה מספרים לנו שנרשמים צופים גם מארצות דוגמת ערב-הסעודית ומדינות נוספות נטולות שגרירות רשמית בישראל. את הצופים, כך מסתבר, יותר מעניין שאילן ואיתן יורידו חולצה. הם גם עשו את זה בתוכנית הראשונה, והשנייה, והשלישית.

השניים מנסים להקרין לצופים כי יש להם הרבה עניין בתוכנית, אולם קשה להתעלם מן התחושה שאילו זה היה תלוי בהם בלבד, הם כבר היו קופצים למסיבה של שירזי במקום להיתקע באולפן. מדובר בתוכנית עם פוטנציאל שעוד לא מומש: יש לא מעט מצ'וטטים משועממים על הרשת בשעה הזו, ואפשר לעשות איתם לא מעט. גם פיתוי כמו זה שמציע איתן ("מי שיגיע לאולפן עם אביזר מין יזכה בכניסה חינם למסיבה של שירזי") הוא כזה שבינתיים אפשר להסתדר בלעדיו.
________________________________________
התוכנית של ציונה פטריוט ורמה רימינג (21:00-24:00)
התוכנית של איתן טל ואילן ממן (24:00-3:00)
כל שישי, www.kick.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by