בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה מתפוצץ, פוסיקאט? 
 
 אקי אבני, בגבו למצלמה, מתוך ``24``   
 
נילי אורן

המעריצה המפוכחת נילי אורן, כבר צפתה בשבילכם בעונה השניה והמיותרת של "24", כדי שאתם לא תצטרכו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העונה הראשונה של "24" עומדת להסתיים, והעונה השניה נמצאת ממש עכשיו בספריית הווידאו הקרובה למקום מגוריכם. אם כבר בורכתם באולקוס עקב המתח שנסכה בכם השאלה מה יהיה בה, הנה התשובה: הגיון צרוף, קוהרנטיות בלתי מתפשרת, עקביות חסרת תקדים, הרבה שלווה סטואית, והרהורים למכביר. בדיוק כמו בעונה המשודרת כעת בערוץ 10, ואף יותר.

מבלי לספיילר יתר על המידה לאלה מביניכם שעוד לא מאסו בסדרה, ולפיכך מצוידים כנראה בעצבי ברזל, דבקות במטרה, נטייה ענוגה לסאדו- מאזוכיזם, ואדישות מופגנת לחוקים לוגיים, להלן תקציר עלילת העונה השניה: טרוריסטים מרושעים מאיימים להחריב את לוס אנג'לס בעזרת פצצת אטום, באופן שידמה את הפלת מגדלי התאומים למדורת ל"ג בעומר תמימה, ועל ג'ק באואר העשוי ללא חת, מוטלת כמובן המשימה לעצור אותם, למרות שפרש משירות המדינה בתום העונה הראשונה. אמינות? לא ולא. כפי הנראה, אריק שרון הוא עדיין הגורו של יוצרי הסדרה, לפחות בתחום שולי זה.

את 48 הפרקים של העונה הראשונה והשניה הורדתי בקאזאה שלי, מאחר וקצב השידור בערוץ 10 איים להוריד אותי ביגון אבארבאנלה. זה מה שקורה כשיוצרי סדרה מחליטים למרוט את עצבי הצופים כאילו היו נוצותיה של פרגית עסיסית, ולסיים כל פרק בדיוק בנקודה בה שולפת אחת הדמויות את אצבעה ומכוונת אותה לכיוון האף שלה, כך שלנו נותר למולל תנוכינו כל השבוע בציפיה לפרק הבא שיגלה לנו האם תחטט באף, או תציית לחוקי הנימוס האלמנטרי.

על מנת שלא אחשד בהתנשאות מעל הבידור הבריא לכל המשפחה שמציעה הסדרה, אזקוף לזכותה את משפט המפתח האלמותי והנכון גם לאחר 2 עונות, + ה-3 שבדרך: "אני הסוכן הפדרלי ג'ק באואר, וזהו היום הארוך ביותר בחיי". למרות שחישוב מתימטי פשוט מוכיח שזה לא ממש יכול להיות נכון, תמיד ידענו שמתימטיקאים הם אנשים חמוצי סבר שלא מבינים כלום מחייהם האמיצים של לוחמי ימ"מ עזי לסת מחוסרי שפתיים.

ואם כבר עזי לסת, כאן המקום להזכיר את אקי אבני, שמפציע בשמי הסדרה בדמות טרוריסט ערבי, בעל תסרוקת ממורקת עם שביל בצד, ומשקפיים שלא היו מביישים את יוסף שילוח בימיו היפים. על היקף תפקידו ניתן ללמוד מהתבוננות קצרה בתמונה שלעיל. אקי הוא הבחור שמצולם בפרופיל, אם משום מה התקשיתם לזהות. בראיון שנערך עימו לאחר צילומי הסדרה, סיפר אקי כי קיפר סאתרלנד אמר לו "היי מן", וזה היה הרגע שבו ידע ש"עשה את זה", כדבריו.

לכן אני מפרגנת ולסיכום אומר, אם אחד משלנו הצליח לעשות את זה בניכר הקפוא, גם במחיר התרופפות עצבינו ואשפוזם הכפוי של כמה מאיתנו במחלקה פסיכיאטרית סגורה, זה בהחלט היה שווה את זה.
_______________________________________________
העונה השניה של "24", עכשיו באוזן, בלוקבאסטר וכל השאר
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by