בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 18 באוגוסט 
 
 
מערכת מיקסר

בית המשפט מתחשב במיכל ינאי, האמריקנים נאמנים לפרדי קרוגר והקמפיין של שוורצנגר לקח את זה צעד אחד מעבר לפוסטמודרניות. אין דה מיקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הקלה משמעותית בעונש של מיכל ינאי

חברת ההפקה שתובעת את מיכל ינאי, הטילה בעבר עיקול של 2.6 מיליון שקל על נכסי השחקנית, בגין הפרת חוזה. בית המשפט הוריד אמש את סכום העיקול ל-50 אלף שקל בלבד. בית המשפט דחה גם את טענת ההחברה התובעת, באזז, שקיים חשש לפיו תעביר ינאי את נכסיה לחו"ל. התביעה נמצאת בהליכי בוררות בבית המשפט המחוזי.
 

רוב לאו שוקל לייעץ לשוורצנגר

רוב לאו, שמשחק ב"בית הלבן" יועץ דמוקרטי עם נטיות שמאלניות, קיבל הצעה להצטרף במשרה בכירה לקמפיין של המתמודד למשרת מושל קליפורני, ארנולד (ארני) שוורצנגר. לאו, שהוא בכלל דמוקרט, דווקא שוקל קפיצה לפוליטיקה. את החליפות והמניירות כבר יש לו, ידע זה למכוערים.
 

פרדי וג'ייסון מרטשי קופות

הזוועתון האולטימטיבי "פרדי נגד ג'ייסון", המפגיש את שני גיבורי האימה האולטימטיביים, הספיק להבחיל כבר 36.4 מיליון צופים בארצות הברית ולהכנס למקום הראשון בטבלת שוברי הקופות. הסרט הכניס בכמה ימים יותר ממה שהכניסו "הסיוט של ווס קרייבן" ו"ג'ייסון X", האחרונים בסדרותיהן, גם יחד.

"שליחות קטלנית 3", לעומת זאת, יצא מהעשיריה הפותחת השבוע. וזאת אחרי שבעה שבועות בלבד.
 
 

בכורה חיפאות ל"ערוצים של זעם"

מחר תיערך בחיפה הקרנת הבכורה של "ערוצים של זעם", העוסק במערכת היחסים של סאבלימנל היהודי הימני ותאמר נפאר, הראפר הערבי מלוד. הסרט של ענת הלחמי זכה בפרס וולג'ין ויגיע להקרנה מסחרית בספטמבר.
 

האוסקר הישראלי בפתח תקווה

מפאת בעיות תקציביות יתקיים טקס האוסקר הישראלי השנה בפתח-תקווה. כך מוסר עיתון הארץ. השכרת אולם במשכן לאמנוית הבמה היתה עולה כ-70 אלף שקל ואילו בפתח-תקווה הסכימה העירייה לארח את הטקס חינם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by