בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיווחים מזירת המטריקס 3 
 
 
מערכת מיקסר

"לכל דבר עם התחלה יש גם סוף", מבטיחה הסיסמה של "מטריקס רבולושיינס", שעתיד לצאת בראשית נובמבר. הצצה על הקרבות, התקציב ועתידו של המטריקס הרביעי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"The matrix revolutions" עתיד לצאת לאקרנים ב-5 נובמבר עם הסיסמה "לכל דבר בעל התחלה יש גם סוף". בעוד ש"מטריקס רילודד" עסק בחיים, מדליפים גורמים בהפקה, "מטריקס רבולשיינס" יעסוק במוות.

על פי עיתון אוסטרלי, שיאו של הסרט השלישי בטרילוגיה הוא קרב בן 17 דקות, שייערך על אדמתו החרוכה כתוצאה משואה גרעינית של כדור הארץ, בצל קתדרלות קורסות. הסצנה הזו בלבד עלתה כשני שליש ממחירו הכולל של הסרט הראשון, שעלותו היתה כ-100 מיליון דולר. החלקים האחרים בטרילוגיה עלו 460 מיליון דולר יחדיו.

הסרט הראשון בסדרה, שגרף כ-690 מיליון דולר, נתפס בזמנו כבעל הישג שלא יהיה ניתן להתעלות עליו בהמשכונים, אך "המטריקס רילודד" הכניס כבר מעל מיליארד.

המפיק ג'ואל סילבר מספר כי סיבת שחרורם של שני הסרטים בהפרש של שישה חודשים היא שהם אינם, למעשה, שני סרטים עוקבים, אלא סרט אחד חצוי המוקרן בשני חלקים. "אך בניגוד ל'מלחמת הכוכבים'", מבטיח סילבר, לא יהיו פריקוולים או המשכון רביעי, "הסיפור שהאחים וושובסקי רצו לספר מסתיים בסוף רבולושיינס".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by