בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 19 באוגוסט 
 
 המצטיינת. קידמן (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

ניקול קידמן זוכה, הכבלים מתחממים, מעצבים כחול לבן ותואר בכלייזמרים. חדשות הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקול קידמן - המצטיינת

ניקול קידמן היא האמן המצטיין בתעשיית הבידור השנה, כך החליטה קרן הקולנוע האמריקני, שהחליטה להעניק לקידמן את פרס הקרן. בכך מצטרפת הכוכבת ילידת אוסטרליה לרשימה מכובדת של אמנים שזכו בשנים עברו בפרס, כמו דנזל וושינגטון, ברוס וויליס וג'ודי פורסטר. האירוע המרגש: ב-14 בנובמבר.
 

הכבלים מתמתגים

חברות הכבלים מדברות כבר זמן רב על הרעיון להתאחד, להתמזג ולהפוך לחברה אחת החולשת על כל ישראל. מבחינתם מדובר בצעד הגיוני לחלוטין, לאחר שחמש החברות שהחלו את דרכן התמזגו לכדי שלוש בלבד, ובינתיים נכנס הלוויין וכעת יש להציג אלטרנטיבה אחידה.

בינתיים תבל מצוייה בחובות כבדים ומתקיימת תחת הסדר זמני. אבל הרעיון עוד שוקק ובועט, ואתמול הציגו חברות הכבלים את שמן לאחר האיחוד. לא עוד תבל, מתב וערוצי זהב, מעתה אמרו HOT. בכל הנוגע למחיר, אגב, אין סיכוי לירידת מחירים. למה מה קרה?
 

עיצוב בכחול לבן

משרד המסחר והתעשייה יקצה כמיליון שקל לקידום העיצוב הישראלי. מדובר בעזרה במימון פרוייקטים להגברת מודעות התעשיינים לעיצוב, ותחרויות עיצוב בענפי תעשייה שונים. בנוסף, יזכו בוגרי מכללות עיצוב נבחרים לשנת התלמדות במפעלים, במסגרת פרוייקט "חונכות לעיצוב".
 
 

אסקייפ על ספת הפסיכולוג

נציב תלונות הציבור של הרשות השנייה מחווה דעה כי הפרסומות לאסקייפ בטלוויזיה אינן קבילות, וזאת מאחר והן מציגות תמונה אלימה במיוחד. הנציב העביר את הנושא לטיפול הרשות שהעבירה את הנושא לפסיכולוג לקבלת חוות דעת.
 

לסגור ספרים, להוציא כלייזמרים

לאור ההצלחה של פסטיבל הכלייזמרים בצפת, שהשנה הצליח למשוך לא פחות מ-150 אלף איש, עלה הרעיון לפתוח בית ספר לכלייזמרים בצפת, שיזמין גם נגנים ומוסיקאים יהודיים מהתפוצות לבוא ללמד וללמוד בין כתליו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by