בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי שנתקע הרוויח 
 
 איור: איציק רנרט   
 
עופר מאיר, הזמן הוורוד

עופר מאיר מגיש שבע תנוחות מרחבי העולם להומו המשועמם, מהמציצה ההונגרית ועד לרימינג האוסטרלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הסיטואציה הזאת מוכרת לעייפה לכל הומו מתחיל: אתם יוצאים כבר שלושה חודשים וחצי (כשנתיים במונחי זמן של סטרייטים), שבמהלכם הספקתם להזדווג אינספור פעמים, ניסיתם כבר את כל התנוחות האפשריות (כולל שתיים או שלוש בלתי אפשריות במיוחד); שכבתם בכל מקום ביבשה, באוויר ובים, ואפילו רכשתם לעצמכם צעצוע או שניים. זה השלב שבו הסקס כבר ממש מתחיל לשעמם, ולהזכיר לחלק מאיתנו רגעים הזויים ומשמימים במיוחד משיעורי מלאכה בבית-הספר היסודי. רגע לפני שאתם יוצאים מהתחום האורתודוקסי של הוונילה-סקס ועוברים להארד-קור אמיתי, הנה כמה רעיונות יצירתיים במיוחד, שלוקטו במאמץ מפרך ובנסיעות חוזרות ונשנות אל מקומות שכוחי-אל סביב הגלובוס, שייתכן שיציתו בכם משהו מן הלהט שאבד. מומלץ לנסות בבית.
 

המציצה ההונגרית

הטכניקה הזאת הגיעה אלי מידידה הונגרייה שגרה בבודפשט, ומכאן שמה. אני לא בטוח שמדובר בפרקטיקה נפוצה במיוחד בארץ הפפריקה, אבל מכל מקום, מדובר בעינוג קצת ביזארי ומפתיע באופן מזרח אירופי כלשהו.

חומרים: פין עסיסי אחד, פה וזוג שפתיים משורטטות, כוס מי ברז חמימים, צלוחית עם קוביות קרח, כיסוי עיניים למהדרין.

אופן ההכנה: המציצה הזאת מתחילה (כמעט) כרגיל. מעט מים בטמפרטורה גבוהה בפיו של המוצץ מעניקים תחושה חמימה לאיבר מינו הרפוי של הנמצץ ומעודדים אותו להתמלא בדם חם ולתפוח לממדיו החביבים. הונגרים אדוקים נוהגים להוסיף למתכון ליקוקי ביצים אינטנסיביים ועבודה ידנית מושכלת. לאחר שהעלילה מתפתחת והפין מזדקר ומונף אל-על, ולאחר שהוא חומם כדין באמצעות הלשון, השפתיים והמים, מגיע רגע השיא: בלי שהנמצץ חש בכך, יש לבלוע את המים שעינגו אותו עד כה, להמשיך לענג אותו באמצעות היד (המלצת הבית: כאשר האצבע המורה והאגודל יוצרים מעין טבעת, ואז עולים ויורדים במהירות לאורך מטה הקסם הרטוב), לתחוב אל הפה קוביית קרח או שתיים, ואז לחזור ולענג אותו עם הפה הקריר. האפקט אמור להיות מד-הים ומסעיר, ויש סיכוי טוב שהנמצץ יתחיל לצעוק פתאום: "איגן, איגן...". המהדרין, אגב, נוהגים להשתמש בכיסוי עיניים שמולבש על פניו של הנמצץ, להגברת אפקט ההפתעה.
 

חדירה שווייצרית

כמו רכבת בציריך, גם התנוחה הזאת דורשת דיוק מירבי, ויהיו שיאמרו שגם אקרובטיקה לא קטנה. יחד עם זאת, העונג שהיא עשויה להסב לזוג המזדווג אמור, על-פי כל העדויות, להיות שווה את ההשקעה.

אנחנו מתחילים כזיון מיסיונרי (אם באמת קיימת חיה כזאת) לכל דבר ועניין, כאשר המזוין המאושר שוכב על הבטן ומקבל בתחת. לאחר שורה של הבנות ותיאומים, ותוך כדי כך שכלי זינו של האקטיבי תחוב ברקטומו של הנחדר, החודר עושה סיבוב של 180 מעלות, בדיוק כמו מחוג של שעון שווייצרי שעובר מחצות היום אל השעה שש, עד שהוא מוצא את עצמו עם פניו מול כפות רגליו של שותפו.

הנה הנימוק לכדאיות (לקוח מספרו של אהרון אספיס "הגיאומטריה של המרחב"): הזווית הקשתית שבה מזדקף האיבר הממוצע (כלפי מעלה, באופן כללי), יחד עם המיקום של בלוטת הערמונית של הפסיבי, יוצרים שילוב מענג מאין כמותו, שעשוי לגרום לשכנים הסבלנים ביותר לקחת מטאטא ולדפוק על התקרה שלכם בצעקות: "תפסיקו כבר עם היללות האלה!!!". במלים אחרות: מדובר בתנוחה שתגרום לכל פסיבית לגמור ומהר (ולפעמים זה מה שאנחנו באמת רוצים שכבר יקרה).

בונוס: לחובבי כפות הרגליים - שהרי מדובר בתנוחה של ראש ברגל, וכך ניתן לעסוק גם בליקוק כפות רגליו של בן הזוג (נקיות או מסריחות ישר אחרי האימון, זה כבר עניינכם).
 
 

עינוג אסקימוסי

בניגוד לאחותה הצרפתית, הידועה כעשירה בשפתיים, לשון, רוק ושיניים, נשיקה אסקימוסית היא פטנט אהבהבים רומנטי ואנמי משהו, שבו מחככים אף באף בעדינות ורכות אין קץ. אבל בשלבים המתקדמים יותר שלה, היא משמשת גם כסוג של משחק מקדים, שכולל מספר הולך וגדל של איברי גוף (פטמות, קורקבן ומאחורי הברכיים, למשל) שנהנים ממגעו העדין והמלטף של איבר ההרחה שלכם; שלא להזכיר את האפשרות לרחרח את הזכר שאתם עומדים לשגל, עניין קריטי בעליל עבור סוגים שונים של חיות.

הצעד הבא בעולם האיגלו והשלג הוא הגוסינג (goosing), שזה, בתרגום חופשי, משהו כמו לתת טפיחה קטנה באחוריים. בתרגום מדויק יותר לעברית, זה אומר לדחוף את החוטם שלך למעמקי ישבנו של הגבר שאיתך, משהו כמו רימינג, רק עם האף במקום עם הלשון, להיכנס פנימה יותר ויותר ולהשתדל להמשיך לנשום דרך הפה. היתרון: סוף סוף ייצא לכם משהו מהאף היהודי שלכם, ותוכלו לתת רימינג לא רע בכלל בלי לערב את ריריות חלל הפה. אסור באיסור חמור להשאיר את הידיים מחוסרות עבודה.
 

רימינג אוסטרלי

אם פספסתם את הגיי-גיימז האחרונים בסידני, אולי התנוחה הבאה תעניק לכם טעם קטן מהיבשת החמישית, הידועה לא רק בזכות גורי הקנגורו שבה, אלא גם בשל שיחי המנטה האיכותיים שצומחים בה. כמו בתיה עוזיאל בשעתה, גם כאן יש להצטייד מבעוד מועד במנטה החריפה החביבה עליכם: לא משהו עדין כמו מסטיק אורביט, אלא משהו דומיננטי וחריף הרבה יותר, נניח סוכריות האקס שחורות (המלצת הבית: סוכריות אקליפטוס פישרמנס פרנד חריפות במיוחד, שעושות את העבודה ממש לא רע).

אחרי שינקתם כהוגן מהמנטה החריפה החביבה עליכם, ומילאתם את חכּכֶם בתוצרת אוסטרלית איכותית, אפשר להתחיל ללקק את פי הטבעת. מומלץ, כמובן, להתחיל בפלחי התחת ולהתקרב במעגלים אטיים אל החור הענוג עצמו. מעבר לטעם הנפלא שיהיה לכם בפה, הרקטום המלוקק יחוש תחושות קרירות ונעימות במיוחד. צפו לקולות "מיאו" מצדה האחר של המיטה. מקצועני התחום ממשיכים עם הלשון פנימה ומגיעים עד לחלחולת. זהירות! כמה מתנדבים שניסו את התנוחה דיווחו שהיא שמימית וממכרת.
 

מין קאריבי

אם נוזל זרע הוא פסולת גופנית דוחה ומסריחה בעיניכם, כזו שמוטב להיפטר ממנה כמה שיותר מהר, דלגו לכם לתנוחה הבאה. אבל אם אתם שייכים לאלה הסבורים ששפיך הוא סוג מדהים במיוחד של חלב אלים, ייתכן שההצעה הנוכחית תפתח לכם פתח לעינוגים חדשים וטעימים במיוחד.

לצערנו, על אף שמה, התנוחה הזאת לא כוללת גרגרי חול זהוב, ים כחול באופק ומאות עצי דקל וקוקוס ברקע. היא כן מכילה, עם זאת, את הפירות שלהם, או ליתר דיוק, את מיץ הפירות שלהם. כפי שיוכל לספר לכם כל פרח רפואה משנה ב', טעמה של הזירמה מושפע מאוד מהאוכל שאנחנו אוכלים, וביתר שאת מהנוזלים שאנחנו שותים. מיצים טרופיים, ובפרט מיץ אננס ומיץ קוקוס, מעדנים, משפרים ומשבחים לאין ערוך (לאין ערוך!) את טעמה. חשוב, כמובן, ליהנות מהדבר האמיתי (המלצת הבית: לא להסתפק בפרילי אננס. זה לא עובד) ולשתות אותו, בנדיבות, כמה (וכמה) ימים לפני האקט, כדי שישפיע על טעמו של הזרע. ליקוק הנוזל הלבן מגוף הבחור הוא דרך חביבה אחת ליהנות מטעמו המשופר. בדרך נוספת, המכונה "זיון פה", החודר מזיין את פיו של הנחדר וגומר לו בתוך הפה, ממש על סף הוושט, אם לא מעבר לכך, ובסוף אפילו אפשר לבלוע.
 

ליקוק בריטי

שרימפינג הוא שמה של התנוחה המלכותית שזכתה לפרסום עולמי בזכות הדוכסית מיורק, שרה פרגוסון, שנתפסה בראשית שנות התשעים על-ידי צלם פפראצי כשהיא לוחכת את אצבעות רגליו של היועץ הפיננסי שלה.

גם בלי דם כחול נדמה שאפשר ליהנות מאוד מליקוק מושקע ושווה, במיוחד אם מדובר בכף רגל יפה, נקייה ומטופחת (מומלץ אחרי פדיקור מקצועי). מסאז' רגליים ממושך ואז ליקוק ארוך ויסודי שלהן יכולים להיות משחק מקדים או משחק שאחרי נעים במיוחד, גם בלי שיהיה לכם פֶטיש רגליים כבד מדי. נראה אתכם משכיבים את בן הזוג על בטנו (אפשר לקשור לו את הידיים לדפנות המיטה אם הוא מתעקש לשחק עם עצמו תוך כדי). ואז: קחו לפחות עשרים-שלושים דקות של אכילת כפות הרגליים. אחרי עשר דקות הוא כבר יהיה מותש ולא יוכל להסתפק בתנועות ה"אני דופק את המיטה, כדאי שתבין שאני כבר רוצה זין", וההשקעה שלכם תבוא על גמולה.

בתחום הזה אפשר לתפוס זוג ציפורים אוראליות במכה אחת, ולצרף אליו סירופ מייפל, קצפת מתוקה או אפילו דברים קצת יותר הזויים, כמו דבש דבורים או שוקולד השחר. תותים ופסיפלורה הם אבות המזון הקלאסיים של הארוטיקה הגסטרונומית, אבל נדמה שהם קצת פחות מתאימים לרגליים, ומעט יותר דווקא לאיברים ארוגניים אחרים.
 

מאבק יפני

לא צריך להיות מתאבק סומו כדי ללכת קצת מכות במיטה. כאשר מתחילים סקס ולא במשחק מקדים ומלטף, אלא בהיאבקות כוחנית בין שני גברים אמיתיים שרוצים לזיין ומתחרים ביניהם על הבכורה, אי אפשר לטעות אפילו לשנייה ולחשוב שזוג נשים מעודנות ורכות עושות כאן אהבה: שרירי החזה מתקשים, הזרועות הארוכות נדרכות, זוג הישבנים מתקשה במאמץ, הריכוז עולה וגובר, הזיעה נוטפת מכל הגוף. מי שיפסיד יצטרך לקבל זין, ומי שינצח יזכה לתקוע במפסיד את שלו.

ממש לא חייבים להיות גיבורי חדר כושר, אוהבי כדורגל או חובבי סאדו גדולים בשביל להתחיל ככה את המשגל. אפשר גם סתם מאבק שליטה גברי קצר: זכרים שמתכתשים על החדירה ומכניעים זה את זה. "תמצוץ לי", אחד מהם צועק, כשתחתוני בוקסר פתוחים לגופו, בעודו לופת את הזכר השני. "תמצוץ אתה לי!", עונה לו השני, בעודו משתחרר מן הלפיתה ומכניע אותו באיפון. מומלץ למרוח את הגוף בשמן תינוקות (להשיג בבית המרקחת הקרוב לביתכם). בהצלחה.

הערה לסיום: המערכת אינה אחראית על טיב חיי המין של הקוראים, ותוצאות התנוחות המומלצות הן על אחריות החרמנים ועליהם בלבד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by