בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מבטלים את רוזאן 
 
 מבוטלת. רוזאן   
 
מערכת מיקסר

תוך יומיים בוטלו שתי תוכניות הטלוויזיה של רוזאן בר. שוב בתור בלשכת העבודה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוזאן בר לא יודעת מאיפה תבוא לה המכה הבאה. בימים אלו היא נפלה למשכב, ובעודה מנסה להחלים היא חטפה את השטוזה מכל הכיוונים.

רק לפני חודש נראה היה שרוזאן חזרה, ובגדול. היא החלה לעבוד על שתי סדרות טלוויזיה במקביל, שתיהן קשורות זו לזו. האחת - תוכנית בישול ייחודית בהנחייתה, והשניה - תוכנית ריאליטי המלווה את רוזאן בדרך הייסורים של הפקת תוכנית הבישול.

הכל נראה מצויין ורוזאן יכלה לרוות נחת ולהעלות עוד כמה ק"ג מההצלחה שבדרך. אלא שביום שני הודיע ערוץ המשפחה בכבלים של ABC כי הוא מבטל את תוכנית הבישול של רוזאן, "Domestic Goddess" שהייתה אמורה לעלות לאוויר בעוד חודש בדיוק.

לא חלפו להם 24 שעות ורשת ABC הודיעה כי היא מבטלת ומורידה מהאוויר את תוכנית הריאליטי של רוזאן, שבועיים אחרי שזו כבר עלתה לאוויר. ברשת אמרו כי "נוכח העובדה שתוכנית הבישול בוטלה, אין כל ערך לתוכנית המציאות שמתארת את הליך הפקתה".

המקטרגים אומרים שהרייטינג הנמוך שהצליחה להביא רוזאן הוא התירוץ האמיתי, אבל ברשת מסתייגים כמובן: "אנחנו בטוחים שאם היינו נותנים עוד כמה שבועות, התוכנית הייתה מתרוממת". על העובדה שהערוץ שביטל את תוכנית הבישול הוא מבית אותה רשת הם לא אמרו מילה. קשר מקרי?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by