בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 21 באוגוסט 
 
 מרגוע לגרון. ג`אגר   
 
מערכת מיקסר

לג'אגר הלך הגרון, מריה קארי רוצה ללמוד כדורסל, התיאטראות פורשים מ"תיאטרון על הירקון" והברירה הטבעית חוגגת 25 שנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הסטונס מבטלים את ההופעה באמסטרדם

הרולינג סטונס ביטלו את ההופעה המתוכננת להם להערב באמסטרדם, לאחר שדלקת גרון התפתחה בגרונו של מיק ג'אגר. הלהקה הספיקה לתת חמש הופעות בהולנד, בפני כ-180 אלף מעריצים, וההופעה להערב הייתה אמורה לסיים את הסיבוב ההולנדי, לקראת המעבר לבריטניה. אלא שרופאיו של ג'אגר הפצירו בו לתת מעט מנוחה לגרונו המתבגר, ועל כן הוחלט לבטל את ההופעה. בכל מקרה, פתיחת מסע ההופעות בבריטניה, ביום שבת בלונדון, תתקיים כסדרה.
 

מריה קארי רוצה ללמוד כדורסל

אם חשבתם שמריה קארי לא יכולה להיות פאתטית יותר - הרי ההוכחה שטעיתם. קארי הצהירה שהיא מחפשת בנרות אחרי גבר שילמד אותה מעט את רזי משחק הכדורסל. קארי אומרת שהיא "איומה בספורט" ולא מבינה דבר במשחקי קבוצות. לדעתה, אם היא תקבל כמה שיעורים בכדורסל היא תוכל "ליהנות הרבה יותר ממערכת יחסים". אגב, בגליון ספטמבר של המגאזין "מקסים" מתראיינת קארי ומספרת, אחת ולתמיד, את כל האמת על הסיפור שלה ושל אמינם. יהיה פאתטי.
 

הברירה הטבעית - חצי יובל

הברירה הטבעית בהנהגתו של שלמה בר יוצאת החל מהיום לסיבוב הופעות לציון 25 שנות פעילות והוצאת אלבום כפול. ההופעה הראשונה הערב בבית גוברין.
 
 

גומרים את "תיאטרון על הירקון"

הבימה והקאמרי החליטו להפסיק את פעילות אולם "תיאטרון על הירקון", בשל העלויות הכבדות באחזקת האולם והאפשרות למצות את האולמות שברשותם. התיאטראות, שכל אחד מהם נדרש לשלם 8,000 דולר בחודש עבור שימוש של שבועיים באולם, החליטו להפסיק את הפעילות באולם כבר בסוף ספטמבר הקרוב. חוזרים לאולם הבית.
 

ערוץ הילדים רוצה את 'ביפ'

ערוץ הילדים מצוי במו"מ בשלבים מתקדמים עם ערוץ "ביפ", להפקת "שבוע הצחוק" לתקופת החגים. מדובר בשבוע הומור בו יככבו כוכבי ערוץ הילדים, וייתכן גם חלק מכוכבי ערוץ 'ביפ' עצמו. אם אכן יתממש ההסכם תהיה זו ההפקה החיצונית הראשונה של 'ביפ', מלבד הפקות עבור חברת האם - 'קשת'.
 

דו שיח של חירשים

הדבר הגדול הבא בברודוואי הוא המחזמר "הנהר הגדול", המספר את סיפורי האקלברי פין. הייחוד - הכוכבים הראשיים חירשים. השחקנים משתמשים בשפת הסימנים, תנועות ידיים רבות נוספו לכוריאוגרפיה, ובמקביל, שחקנים שומעים קוראים את תפקיד השחקנים החירשים בקול. המחזמר הועלה בתיאטרון קטן בלוס אנג'לס המיועד לחירשים, עם 66 מקומות ישיבה, אולם זכה להצלחה כבירה ועל כן הוחלט להעבירו לברודוואי. שבעה שחקנים חירשים, 11 שומעים, והקהל משתלהב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by