בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 24 באוגוסט 
 
 אחרי תשע שנות הטפה - מתגרשת. ריקי לייק   
 
מערכת מיקסר

בחדשות 10 עוד מאמינים שהרייטינג יגיע, נמו מנצח את מלך האריות, ג'אגר מבריז מעוד הופעה וריקי לייק מתגרשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עוד יש אמונה בחדשות 10

מהדורת חדשות 10 חוגגת שמונה חודשים, ורייטינג מאכזב שממשיך לעמוד סביב חמישה אחוז. בראיון ל"מעריב" אומר יעקב אילון כי "זה מזכיר לי את המלחמה שהייתה בשעתו לחדשות 2 מול הדינוזאור שנקרא ערוץ .1 כרגע אנחנו נמצאים בעיצומה של המצאת הגלגל בפעם השלישית. בסוף זה יחלחל, והציבור יבין שיש לו פה אלטרנטיבה אמיתית". העיקר האמונה.
 

ריקי לייק מתגרשת

בפעם הבאה שריקי לייק עומדת לכם מול הפרצוף ונותנת הרצאה ארוכה על חיים נכונים, אהבה, אמון, הקרבה, ונותנת דוגמא מחייה האישיים ונישואיה המאושרים, מותר ואף רצוי לעבור ערוץ תוך קריאות בוז ויריקות לכל עבר. אכן כן - זה קורה. מלכת הנצרות הפרוטסטנטית הלבנה והצדקנית של אמריקה נפגעת בעצמה. לייק ובעלה, רוב סוסמן, הגישו לבית המשפט בלוס אנג'לס את ערכת טפסי הגירושים. לזוג הנפרד שני ילדים, מילו בן השש, עליו שמעו צופיה של לייק בכל הזדמנות, ואוון בן השנתיים. היי ריקי.
 

נמו המלך

נמו שבר את כל השיאים, ובאופן רשמי הפך לסרט האנימציה הנמכר ביותר בכל הזמנים, אחרי שהצליח להכניס עד כה סכום עתק של 328.7 מיליון דולר בארה"ב. "מלך האריות", המלך הקודם, הצליח להגיע ל- 328.5 מיליון דולר.
 
 

ג'אגר דחה את הופעת הסטונס בלונדון

לאחר שדחה את ההופעה באמסטרדם, בתירוץ נדוש כי הוא סובל מדלקת בגרון, ואחרי שהבטיח מפורשות כי הדבר לא יפגע בפתיחת מסע ההופעות בבריטניה, דחה אמש ג'אגר את ההופעה בלונדון מאחר ולפתע התברר שדלקת הגרון הפכה לה לשפעת. אבל היום תתקיים הופעת הבכורה בלונדון. כלומר אולי. ואולי לפעמים צריך לדעת להרגע קצת בגיל מסויים.
 

אחימאיר נשאר בערוץ 1

בשבוע שעבר נראה היה שגם יעקב אחימאיר עוזב את ערוץ 1. אחימאיר זעם על כך שעדיין לא נחתם עמו חוזה חדש, לאחר שתוקף החוזה עליו היה חתום פג באחד באוגוסט. על פי הפרסומים ביום רביעי אף הודיע אחימאיר כי הוא עוזב סופית. כצפוי, ההצהרה עשתה גלים ולא חלף זמן רב ואחימאיר זומן לחתימה על חוזה המשך. 26 אלף שקל לחודש, אם זה חשוב לכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by