בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אריסון וגלזר איימו, והמערכון צונזר 
 
 
מערכת מיקסר

קטע סאטירי שעסק בעתיד ילדיהם המשותפים של שרי אריסון ועופר גלזר לא שודר לבסוף בתוכנית "המופע המרכזי", לאחר שהשניים איימו בתביעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכון שעסק בבני הזוג המלכותי עופר גלזר ושרי אריסון, ואמור היה להיות משודר ב"מופע המרכזי" של ערוץ 2 ביום שישי, צונזר לבסוף ולא שודר, לאחר איום בתביעת ענק שהגיש עורך הדין של השניים.

Ynet מדווח הבוקר שכבר ביום חמישי פנה עורך הדין של השניים, עופר צור, לחברת "מטאור" שמפיקה את התוכנית. הוא תבע מהחברה ומהזכיינית, "רשת", להוריד את הפרומואים לתוכנית בהם נראו קטעים מהמערכון, כמו גם את ביטול שידורו של המערכון עצמו. במערכון נראים בני הזוג שרועים על חוף הים, ומשוחחים על צאצאיהם המשותפים בעתיד.

למרות שהמערכון השנוי במחלוקת צונזר לבסוף, שודרו בתוכנית מערכונים אחרים על גלזר את אריסון, בהם עלה גם נושא התלונות על ההטרדות לכאורה שהגישו נשים נגד גלזר.

מחברת ההפקה נמסר כי "למרות הורדת הקטע, אם תהיה הצדקה אמנותית, נמשיך לעסוק בבני הזוג אריסון וגלזר". ב"רשת" מבטיחים שלא התקפלו: "קיימנו התייעצות משפטית והסרנו קטעים על פי הייעוץ שקיבלנו".

ורני רהב, היחצ"ן של אריסון? "ברגע שמכניסים ילדים לסאטירה, זה הגבול". וואלה. כזכור, לפני מספר שבועות איים בא כוחה של אריסון בתביעה כנגד הגולש העליז משה הלוי, המכונה הלמו, לאחר שפירסם את הסאטירה שלו על מפעלות מהות החיים של הגברת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by