בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 25 באוגוסט 
 
 
מערכת מיקסר

ערוץ 24 ממשיך לתפוס רייטינג, ברשות השידור נגמרה האינתיפאדה, דן שילון מוקפא בערוץ 1 ו'הבימה' יוצא לניו יורק

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ערוץ 24 נותן ברייטינג

ערוץ 24 ממשיך להפתיע. נתונים נוכחיים: עד כה צפו בערוץ למעלה ממיליון וחצי איש לפחות פעם אחת, הרייטינג של הערוץ נע בין חצי אחוז לשני אחוזים, כשבקרב גילאי 12 עד 17 הרייטינג מגיע גם לארבעה אחוזים, עם זמן צפייה ממוצע של 47 דקות. MTV בכוננות.
 

ברשות השידור אין אינתיפאדה

ברשות השידור, כך נראה, לא לומדים משגיאות העבר. אחרי הפאדיחות של האינתיפאדה הראשונה, עת נאסר להשתמש במושג אינתיפאדה וברשות עברו למילה הקשה שבעתיים "התקוממות", חוזר אותו הניגון.

אתמול קיבל הוועד המנהל של רשות השידור החלטה עקרונית לפיה בשידורי הרשות (ערוץ 1 ורשת ב') לא ייעשה יותר שימוש במונחים "אינתיפאדה" ו"הודנה", אלא בתחליפים בשפה העברית. הרעיון: שימוש במונחים אלו יגרום לכך שההיסטוריה "תוכתב" ע"י הערבים. יישום ההחלטה - בקרוב.
 

ובערוץ 1 אין דן שילון

ועוד מרשות השידור: ועדת הטלוויזיה של רשות השידור קיבלה החלטה להקפיא המגעים עם דן שילון בנוגע לתוכנית החדשה בפריים טיים אותה אמור היה להנחות. הנימוק: בעיות תקציביות. הוחלט גם כי כאשר המצב הכספי של הרשות יאפשר זאת, יגיש מנכ"ל הרשות לוועדת הטלוויזיה פירוט מלא של המו"מ עם דן שילון ושל התוכנית עצמה. שילון ל-Ynet: "לא ידוע לי על דבר כזה. הוזמנתי מחרתיים לפגישה עם בראל ולא נאמר לי דבר בעניין".
 
 

הבימה בניו יורק

תיאטרון הבימה מגיע לניו יורק עם ההצגה "קדיש לנעמי" בכיכובם של גילה אלמגור, אלכס פלג ויורם חטב. לארבע הופעות בלבד, בינתיים, באולם סימפוני ספייס בספטמבר.
 

'יס' לא קונה מ'תבל'

לאחר שבשבוע החולף נפוצו שמועות וידיעות על פיהן מתנהל מו"מ בין חברת הלוויין 'יס' לבין 'תבל' המצוייה בהקפאת הליכים, על רכישת המנויים הדיגיטליים של 'תבל', יורד הנושא מן הפרק. הרעיון היה ש'יס' תרכוש את 150 אלף המנויים הדיגיטליים של 'תבל', תספק להם שירותים כקבלנית משנה במשך שלוש שנים, ותוכל לנסות לשכנע אותם בזמן זה להפוך למנויים שלה. אלא שהממונה על ההגבלים העסקיים ויו"ר מועצת הכבלים והלוויין מתנגדים להרעיון, וב'תבל' בכלל מתכחשים לכל הסיפור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by