בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רד מזה, יואב, אתה לא הטייפ שלה 
 
 
מערכת מיקסר

בראיון סנסציוני ל"לאשה" מספרת שרון למה העיפה את הפייבוריט שלה, טל, מסבירה מה היא חושבת על הלוק של יואב, ומודה שהיא בעניין הזה בשביל התהילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכל היה בידיים של טל, פקיד שומה מפעלים גדולים והמועמד מס' 1 של שרון איילון ומורן שריר, לפני הפישול הענק שלו עם הבלונד של קרין מגריזו. כך עולה מראיון עתיר סנסציות שניפקה השבוע שרון לאורית מרלין-רוזנצוויג מ"לאשה". "טל סומן אצלי מהתוכנית השנייה, וידע את זה. אם הייתי פוגשת אותו מחוץ לתוכנית לא בטוח שהייתי יודעת מהר שהוא שונא כפות רגליים, שזה הדבר שאני הכי אוהבת, ושהוא לא אוהב שאוכלים לו מהצלחת, ובכל זאת החלטתי לתת לו צ'אנס ולא נתפסתי לקטנות". היא מסבירה שהפלירטוט חסר הבושה של טל עם מגריזו פגע בה במיוחד. "מפריע לי שהוא ידע שהוא מסומן והיה לנו קשר אחר, ובכל זאת דווקא הוא בחר להתייחס לזה כל כך בזלזול ומאוד נפגעתי".

למרות זאת היא מבטיחה שאם ישובו וייפגשו בחיים, יש מצב לסולחה ואולי אף ביונד. "יש חיים אחרי הסדרה, אנחנו לא חיים בוואקום. טל יודע שהוא טעה, ואני יודעת שזה כואב גם לו. הוא אמר לי. זה היה מעשה בלי מחשבה, שהוא עשה מתוך נקודת מוצא שיש בסדרה כמה בחורים. אני לא אנטור לו טינה. אני לא מושלמת. אני עושה טעויות ומצפה שיסלחו לי".

על הגירסה הרווחת בציבור לפיה כבר בחרה ביואב החתיך, יש לה שתי מילים להגיד: הו, לא. "אני מכירה את תיאוריית הקונספירציה. יואב צוחק בכל פעם שאני אומרת לו את זה, אבל הוא לא נשאר בתוכנית בגלל המראה שלו, כי הוא לא הטיפוס שלי. הוא נשאר כי יש בו דברים שאין באחרים. הוא קצת הרגיז אותי בתוכנית הראשונה, והיום אני מרגישה אליו דברים מאוד חזקים".

על יגאל, המועמד הנוכחי של מורן שריר, היא אומרת: "בתוכנית הראשונה רציתי לנפות אותו, ובתוכנית השניה הוא הוציא אותי מדעתי. בסוף אותו יום רציתי שכולם יתנדפו לי מהעיניים. בפעם השלישית הבנתי שלמרות שיגאל די מעצבן, הוא מעניין, ובא לי להכיר אותו".

ועל הכדורסלן גדי אינפלד: "הוא גבר מקסים, ואני בטוחה שבסוף הוא ימצא את אהבת חייו". חייבים להודות שזה לא נשמע טוב.

הטענות הנפוצות אצל הטוקבקיסטים, לפיהן היא בעסק הזה רק בשביל הפרסום, מקבלות חיזוק מפתיע דווקא משרון עצמה: "כשהתקבלתי, שאלתי את עצמי למה אני צריכה ללכת בשנה הזאת של חיי לחפש בחור מבין 15 בחורים, והתלבטתי. חשבתי, מי הם שימצאו לי בן-זוג, ואמרתי את הדברים בשלב מוקדם לאנשי ההפקה. פחדתי מהסטיגמה, כי זה לא שאני מסכנה ומחפשת חתן. החיים שלי יפים, יש לי עבודה רצינית, ואני עושה פה ושם תפקידי משחק כתחביב".

"אני לא יכולה להכחיש שיש את הרצון להתפרסם. אם זה לא היה מדגדג לי איפה שהוא, זה לא היה קורה. תמיד אהבתי להצטלם, אבל בעבר כשהיו הזדמנויות, אמרתי לא. הפעם אמרתי כן. היום אני יותר בשלה לזה".

על הקמפיין לחברת ההלבשה למידות גדולות "אשה אשה", שעורר מיני-שערוריה באשר למידותיה: "העובדה שזה אופנה לנשים במידות קצת יותר גדולות לא מפריעה לי. משקל הוא בעיה שאנחנו כולנו מתמודדים איתה וטוב שיש ביגוד שמתאים לכל המידות". אשה גדולה.


הראיון המלא עם שרון מתפרסם בגיליון 'לאשה' של השבוע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by