בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום הסקס הישראלי: שלישי 
 
 בעיקר ביום שישי, אחרי ארוחת השבת   
 
ניר נון נוה

גל סקרים בנושא סקס מגלה: רוב הישראלים משתגלים בימי שלישי, שישי ושבת. שליש מהנשים שאופות לחכות לחתונה, שליש מהגברים רוצים כבר מהדייט הראשון ושליש מההומואים לא היו מאוהבים מעולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוב בני ובנות ישראל נוהג להשתגל בימי שלישי, שישי ושבת - כך עולה מסקר חדש שנערך לקראת השקת 'סיאליס', המתחרה החדשה של הוויאגרה.

על פי הסקר, היום המועדף בשבוע מבחינת מין הוא יום שלישי, אולם סוף השבוע לוקח בגדול, עם בכורה לשישי בו 43 אחוז מזדיינים. בשבת האזרחים נרגעים מעט, והמספרים יורדים ל-38 אחוזים.

בסך הכל, עם ישראל נוהג להשתגל כפעמיים-שלוש בשבוע, כש-42 אחוז הצהירו על פעמיים ו-21 אחוז על שלוש פעמים בשבוע. המהדרין, העומדים על 23 אחוזים, מצהירים על ארבע פעמים ומעלה. והרי זה משובח.

מסקר אחר, של מערכת ההיכרויות LOVEME, עולה כי כשליש מהגברים מעוניינים באקט כבר על הדייט הראשון, לעומת שמונה אחוז מהנשים בלבד. עוד מתגלה כי 29 אחוז מהנשים חושבות שכדאי לחכות עם סקס עד לחתונה, לעומת 8 אחוז בלבד מהגברים.

מבחינת התחלופה מנצחים הזכרים בקלות, עם 30 אחוז שטענו כי קיימו יחסי מין עם למעלה מ-10 נשים. לעומת 10 אחוז בלבד בקרב מהנשים. באהבה, בדיוק להיפך: 50 אחוז מהגברים היו מאוהבים יותר מפעם אחת, לעומת 87 אחוז מהנשים.

בכל הקשור לפיספוסים, הישראלים מפספסים בגדול, כש-54 אחוז מהגברים אומרים שהיתה להם לפחות אקסית אחת שהם מגדירים כ"פספוס" של חייהם. 66 אחוז מהנשים אומרות אותו הדבר. כך גם 75 אחוז מההומואים. אצל הלסביות מדובר במגיפה של ממש, עם 98 אחוז מהן שסבורות כך.

בכל הנוגע לבגידות, עם ישראל הפך לקדוש עם 60 אחוז מהגברים שטוענים כי מעולם לא בגדו, 12 אחוז לא זוכרים כמה פעמים הם בגדו, 57 אחוז מהנשים טוענות כי מעולם לא בגדו ושלושה אחוזים לא זוכרות כמה פעמים בגדו. ועל כל צרה שלא תבוא - 15 אחוז מהגברים שומרים בטלפון הסלולארי שלהם את מספרי הטלפון של האקסיות שלהם, לעומת 68 אחוז מהנשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by