בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לשבור להם ידיים ורגליים 
 
 פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (אילוסטרציה)   
 
אחי רז

אחי רז על הטריק המלוכלך שהרכיבו למעננו הבוסים ב"רשת" ובריגדות ה-SMS של שמוליק טיאר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"רביבו תחתום באשדוד אוהבים אותך" היה המסר הראשון שקלטתי, כשהתפרץ כמו שדר פסיכי מן המאדים לתוך עולמה הוויקטוריאני השליו של משפחת דאשווד ב"על תבונה ורגישות". השורה חלפה על פניו של יו גרנט - שבדיוק עשה קוק, או ביקש את ידה של מישהי - קשה לדעת, והמשיכה הלאה, לצידו השני של המסך. חשבתי: האם אני פסיכי? האם כך נראית תקלה? האם כך, באמצעות תמסורות טקסטואליות על פלטפורמה של עיבוד קולנועי רעוע מתנהל היום מו"מ בליגת העל? האם אני בשנת 2009? ולמה בכלל שיחתום באשדוד? מה עשו לו רע בסלטה ויגו?

אח"כ הגיעו, על פי הסדר הזה, בלי נדר, "סאבלימינל והצל אדריכלי ההיפ הופ הישראלי, אין כמוכם בכל" (שנקטע לפני הפאנץ'); "מהיום כל הגננים מובטלים כולל איתי", "מאור תרד גבר מנינט!!!" ו"מי שלא שותה לא משתין" המתבקש.

בעזרת חושיי המחודדים, עליתי די מהר על מקור הבעיה – ולמרבה ההפתעה, הפעם זה אפילו לא אשמת הערבים. מסתבר שקודם לגירסתו של אנג לי ל"על תבונה ורגישות", שודרה בערוץ 2 התוכנית המזיקה של שמוליק טיאר.

מי שראה פעם או פעמיים את התוכנית שלו ב"רשת" כבר מכיר את הדריל: האיש עם התסרוקת המצחיקה מדבר עם הצופים על מבחר נושאים שמטרידים אותם, אבל את אף אחד זה לא מעניין, בעצם, כי בצד, על משהו כמו שליש מהמסך, רצות מאות אלפי הודעות טקסט שהילדים משגרים מהסלולרי שלהם, בתקווה שיוכלו לספר למחרת בביה"ס שראו אותם בטלוויזיה, ולקוות שזה יימנע מהם לחטוף מכות. עכשיו, מכיוון שיש המון ילדים כאלה, וכל הודעה שהם שולחים מכניסה ל"רשת" סכום בכלל לא מבוטל – וזה כסף שגדל על העצים, חייבים לזכור – החליטו שם שצעד עסקי נבון מבחינתם יהיה למשוך את זה הלאה, אל תוך הלילה.

התוצאה - מלבד העובדה שמדובר באקט שלא ייאמן, כמובן - היא שכולם יוצאים נפגעים, מלבד "רשת", שעושה קופה: מי שנשאר לראות את הסרט, מקבל את "מאיה בוחליס הפצצה" במקום שבו היה פעם המחוך של קייט ווינסלט, והילדים המסוממים שנשארים עד הבוקר כדי לראות את הארבעים אגורות שלהם שוחות בטלוויזיה, נאלצים לסבול ברקע אדפטציה בינונית לג'יין אוסטין.

מ"רשת" מוסרים בתגובה - לאחר שברשות השניה הודיעו כי הנושא הגיע לדיון - ש"הניסוי" שערכו במשך מספר שבועות, וששיאו הגראנדיוזי תואר כאן, יופסק לאלתר. בשבוע הבא כבר אפשר יהיה לראות את הסרט - שהרי ממילא נגמר החופש, ושנת הלימודים לא נושאת עמה הבטחות לרווחים קלים.

אבל שיהיה לכם ברור שזאת רק ההתחלה. אם לא ניזהר, בקרוב יהפוך פה כל העסק לרפובליקת בננות של ילדים בני 12 עד 14, שמחזיקים אותנו בביצים באצבעות ה-SMS השמנוניות שלהם בגיבוי צמוד של הזכייניות, שמתחילות להבין איפה נמצא הכסף הגדול הבא. רוצים לראות טלוויזיה? פחחחחחחחחחחחחח. חפשו את מאיה בוחליס. אומרים שהיא פצצה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by