בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זה צריך להיות היום של נינט טייב 
 
 
מערכת מיקסר

מדינה שלמה עוצרת את הנשימה לקראת רגע האמת, הערב ב-20:30, על רקע קריאה רשמית ראשונה שלא להצביע נינט. מי יקפוץ לבריכה הלילה - טייב, גבסו או מימון?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום, ניצנים, 20:30, שידור ישיר בערוץ 2. החיילת ההורסת נינט טייב, החייל החוז"ב שי גבסו ונערת הקריות שירי מימון, הולכים ראש בראש על האליפות של "כוכב נולד".

ב"רייטינג" של אתמול נשאלו שלושת המתחרים מה הם מתכוונים לשיר ביום הארוך ביותר. ובכן, גבסו עוד מתלבט בין "אש" של רמי קלינשטיין, "תשאירי לי מקום לחבק אותך" של אבטיפוס ו"היא לא יודעת מה עובר עלי" של שלמה ארצי (כאן ממליצים על האחרון); שירי כבר יודעת שתשיר את "דון קיחוטה" של דנה אינטרנשיונל; ורק הפייבוריטית של כולם, נינט, מעדיפה לא לנאחס את עצמה ואותנו, ולא מגלה מה היא עומדת לשיר.

לתוכנית חצי הגמר התקבלו כחצי מיליון הצבעות, שחלק נכבד מתוכן היה באמצעות הודעות טקסט. סה"כ התקבלו עד כה למעלה ממיליון הודעות SMS שנשלחו על ידי הצופים – מספר המהווה, כנראה, שיא לא רשמי חדש לעונה. נמרוד קמחי, מנכ"ל חברת יוניסל, שמפעילה את מערכת ההצבעות באמצעות הפלאפון, אומר כי הם ערוכים לעומס שיא של הצבעות בגמר הגדול, וכי המערכת יכולה לטפל במאות אלפי הודעות נכנסות בכל רגע נתון.

בד בבד, נצפה גם סדק ראשון בחומת התמיכה האחידה בנינט. עיתון הטראש התל-אביבי "תל-אVV" החליט, במסגרת נסיונו לתפוס קצת כותרות, שהמועמדת שהוא מריץ היא דווקא שירי מימון, ומפרסם, לצורך כך, תמונה שלה לבושה בג'ינס צמוד וכתפיות צמר סגולות בלבד.

נשלח אתכם להצבעתכם לא לפני שנצטט את מושיק עפיה, בדברים שאמר לאותו "רייטינג", לקראת הגמר: "אחלה תוכנית. יוצא לי לפעמים לצפות בה, אבל אני לא עוקב כי אין לי זמן, ולכן גם אין לי פייבוריט אישי. אם התוכנית תזניק כוכב? כמו שאני הצלחתי לזעזע את המדינה, הכל יכול לקרות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by