בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משה סאבא בדרך לישראל 
 
 
מערכת מיקסר

בניסיון לסיים את המו"מ התקוע על רכישת מניות ערוץ 10, יגיע המיליונר המכסיקני לארץ. בינתיים: מפיקים דורשים לחלט ערבויות הערוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת מפיקים שנפגעו כספית מערוץ 10, עומדת להגיש תביעה נגד מועצת הרשות השנייה בטענה שהיא מסרבת לחלט ערבויות של הערוץ לטובת הפקות המקור.

עו"ד אילן שביט, המייצג את הקבוצה, פנה כבר לרשות בדרישה לחלט את כספי הערבויות של הערוץ להפקות. אחד מחברי הקבוצה אמר ל-ICE, כי "לא ייתכן שמועצת הרשות השנייה החליטה לחלט ערבויות של הערוץ למימון פעילות הרשות ומשכורות למנגנון ולעומת זאת מסרבת להחיל את כספי ערבויות לטובת היצירה המקורית".

"בחוק נאמר, כי המועצה רשאית לחלט ערבויות אם מפעיל הערוץ לא עומד בהתחייבויות שלו, אולם היא העדיפה לטפל רק בחלק הנוגע למימון הרשות. בנוסף, הרשות לא נענית לבקשתנו לספק מידע בכל הנוגע לתנאי הערבויות וההסכם שנחתם עם ערוץ 10 בנושא זה".

ובמקביל, קשיים במו"מ למכירת 49 אחוז ממניות הערוץ למשה סאבא. סאבא צפוי להגיע בימים הקרובים לישראל, במטרה לדון עם יו"ר הערוץ, יוסי מימן, בהסכם. בכל מקרה, מבטיחים מקורביו של מימן, הוא יעדיף לחפש משקיע אחר ולא לסגור את הערוץ.

לאור הסחבת במו"מ העסקי בין מימן לסאבא יפנו מחר הנאמנים ד"ר ליפא מאיר ועו"ד אלי זהר לבית המשפט המחוזי בתל אביב ויבקשו להאריך את הליך הקפאת ההליכים בחודש נוסף. הערוץ נמצא בהליך הקפאת הליכים מה-10 באפריל, שיסתיים מחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by