בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מה הלאה, רומי אבולעפיה בשירות דובר צה"ל? 
 
 
מערכת מיקסר

הכוכבת החושנית של "זהות בדויה", ג'ניפר גארנר, תסייע ל-CIA בגיוס סוכנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'ניפר גארנר, הכוכבת סדרת הריגול "זהות בדויה" (Alias), נתנה את הסכמתה להופיע בסרטון וידאו של ה-CIA, שאמור לשמש לגיוס סוכנים חדשים.

גורמים בסוכנות הביון המרכזית אמרו לרויטרס כי ל גארנר בהחלט יש את כל מה שדרוש כדי להיות מרגלת אמיתית גם בחיים, והם מעוניינים לעשות שימוש בשרותיה לאיתור מועמדים פוטנציאליים.

צ'ייס בראנדון, האחראי מטעם הסוכנות על הקשר עם תעשיית הקולנוע ההוליוודית, שמשמש גם על תקן יועץ מקצועי ל"זהות בדויה", מסביר כי הסרטון בכיכובה של גארנר ייועד להקרנה בפני תלמידי קולג' ובירידי תעסוקה.

"אנחנו מדברים על הנושא עם ג'ניפר מזה מספר חודשים, והיא הביעה התעניינות בעשיית הסרט. הבעייה היחידה היא לוח הזמנים העמוס בטירוף שלה", הסביר בראנדון, והוסיף כי צוות צילום של ה-CIA נמצא בהיכון בקליפורניה, ומחכה שהכוכבת תוכל לפנות מעט מזמנה כדי לדקלם את השורות הספורות שלה לטובת המטרה.

"המעלות המרכזיות שהיא מציגה הן אינטליגנציה, יושרה (אינטגריטי) ויצירתיות, שיחד עם גילה הצעיר (31) הופכת אותה למודל אידאלי עבורנו", הוא מסביר.

יש מצב שלצידה של גארנר יופיע השחקן קארל לאמבלי, שמשחק עמה בסידרה את הסוכן מרקוס דיקסון.

"זהות בדויה" של ABC, נכנסת כעת לעונה השלישית שלה בארה"ב, שם היא רושמת הצלחה מרשימה. בארץ, מנגד, הרייטינג שלה לא מרקיע שחקים, ולאחרונה אף שובצה לשעת שידור מאוחרת יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by