בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
100 עיתונאי ידיעות נגד פיטורי רפפורט 
 
 
מערכת מיקסר

כמאה עיתונאים מרחוב מוזס הגישו עצומה לעורך העיתון, משה ורדי, נגד פיטוריו של העורך, שהודח לאחר שנתן את הכותרת "שרון לא דיבר אמת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כ-100 עיתונאים בידיעות אחרונות הגישו לעורך העיתון, משה ורדי, עצומה כנגד פיטוריו של מירון רפפורט. רפפורט, שמשמש ככתב במוסף "7 ימים" של העיתון וראש דסק הלילה, פוטר לאחר שנתן את הכותרת "שרון לא דיבר אמת" לקטע של מרדכי גילת, שכלל אף הוא את המשפט. בשיחת בירור שערך ורדי לרפפורט, אמר לו כי הוא חושש שהשקפותיו השמאלניות משפיעות על עבודתו העריכתית.

בקטע האמור כותב גילת: "גולדברג (מבקר המדינה; מ.מ) בחר להיצמד ללשון הסטרילית היבשה: 'מסקנתי הברורה והחד משמעית היא כי יש לדחות את טענות ראש הממשלה אחת לאחת'. לשון אחרת: שרון לא דיבר אמת".

לאחר שהאגודה לזכויות האזרח פנתה לוורדי, כמו גם בכירים בעיתון - ללא הצלחה לשכנעו לחזור בו מהחלטתו - הוחלט בקרב העיתונאים על העצומה.

"הארץ" מדווח כי בעצומה נכתב, בין השאר, כי "אנו רוצים להביע את תמיכתנו במירון רפפורט. אנו יכולים להעיד כי עבודתו נעשתה תמיד במקצועיות ומתוך ראיית טובת העיתון לנגד עיניו. שיקוליו תמיד היו ענייניים והחלטותיו התקבלו ללא משוא פנים".

בין החותמים על העצומה: רותי יובל - עורכת "7 ימים", יעל אדמוני, אילנה שובל-שקד, מרדכי גילת, אלכס פישמן, יגאל סרנה, סימה קדמון, בוקי נאה, ענת מידן, גידי וייץ, אמירה לם, אבנר ברנהיימר, יובל קרני, גיא לשם, דנה ספקטור, מודי קרייטמן ויעל גבירץ.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by