בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צ'-צ'-צ'-צ'-צ'ינצ'ילה 
 
 
ליסה פרץ, הזמן הוורוד

ליסה פרץ לא מבינה למה סיר אלטון ג'ון לא יודע להתלבש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
על-פי רוב, תוכלו לנחש את טעמו המוסיקלי של אדם לפי בגדיו ולהפך. המטונפים יזוהו ברוב המקרים כחובבי דינוזאור ג'וניור, חיילות חולצות הבטן הן סביר להניח מעריצות מושבעות של כריסטינה אגילרה ואחיותיה השרמוטות, בריטני, שאקירה וג'יי.לו, ואילו גברים בסנדלי שורש, קרוב לוודאי, הורגים את הקומפקט שלהם עם הדיסק הכפול של שלמה ארצי בהופעה חיה בקיסריה, או עם כל דיסק הופעה אחר, העיקר שיהיה בקיסריה.

אצל רוב האנושות מתקיימת בין שני הערכים האלה קורלציה מושלמת. מעטים האנשים שהטעם המוסיקלי והאסתטי שלהם אינם נפגשים בנקודה אחת. קחו אותי לדוגמה. אין לי נכסים רבים ואף אינני מצטיינת באינטלקטואליות יתר, אך על דבר אחד גאוותי עומדת והוא טעמי באופנה. כשרון יחידי אותו השכלתי להשחיז עד לכדי קריירה. לעומת זאת הביטו בספריית הדיסקים שלי והרי לכם קוקסינל. במחשבה שנייה, רק המראה שלי מתענגת על דיסק של בארי מאנילו היה גורם לאחרונת הקוקיצות לברוח ממני כמפני ערכת איפור זולה.

אלטון ג'ון הוא למעשה תאומי הרוחני, רק מהצד ההפוך. מחד, מדובר בבטהובן של הפופ. מאידך, ארון הבגדים שלו נראה כמו הפירוש האסתטי למחלת נפש. כל מה שעובד אצלו טוב במוסיקה, הופך לפיגוע המוני כשמדובר בבגדים.

קיא של פאייטים, נוצות, עור נחש, פרוות, הדפסים אקסצנטריים, נטייה לוורוד פוקסייה ובדי לייקרה מהסוג המהביל ביותר. הפרחה ג'ון היא למעשה מפעל מפואר של בזבוז משאבים משווע. כל כך הרבה כסף, כל כך הרבה פוטנציאל, כל כך הרבה קשרים בצמרת תעשיית האופנה - ורסאצ'ה המנוחה ולגרפלד שתחייה, ועדיין מדובר בזוועת אלוהים חיה.

והשיא כמובן, הן הפאות שלה. מילא מהמשקפיים הצליחה המשוגעת להיגמל, אבל בכל הנוגע לשערה, יותר נכון לקרחת שלה, העסק הולך ומחריף. לו היתה בוחרת בפאה סטנדרטית, ניחא. אלא שהיא מתעקשת לכונן על ראשה מאחז צ'ינצ'ילות כתמתמות, ממש גבעת הדגן של עולם המכרסמים.

אין לי איך להגדיר את מפגן הנוי, אלא כסטייה. כזו שמחייבת פסיכיאטרים לרשום אותה בספרי הרפואה ולמצוא בדחיפות את התגובה ההולמת. שוק חשמלי, למשל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by