בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תזונאים: הדיאטה של ביונסה מסוכנת לצעירות 
 
 ביונסה בטקס פרסי MTV (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

התאחדות הדיאטטיקנים הבריטית מזהירה כי משטר התזונה הקיצוני של הזמרת, שארוחת הצהריים שלה מורכבת ממלפפון ועגבניה, מסוכנת לנערות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התאחדות הדיאטטיקנים הבריטית מזהירה כי הצהרותיה האחרונות של ביונסה בנושא התזונה הלקויה שלה, משמשת דוגמה רעה לנערות צעירות.

סולנית דסטני'ז צ'יילד לשעבר סיפרה למגזין "באנג" כי ארוחת הצהריים שלה מורכבת משש פרוסות של עגבניה וארבע חתיכות מלפפון. וזהו. "צילומים משמינים אותך, טלוויזיה מוסיפה לך משקל, ומשמעת ברזל היא מרכיב מאוד חשוב במקצוע הזה", הסבירה לכתב העת.

צהובון האינטרנט אנהנובה מדווח שביונסה שכרה תזונאי כדי שיכין לה אוכל דל בשומן ופחמימות במהלך סיבוב ההופעות שלה.

אך תזונאים ודיאטטיקנים בבריטניה כלל לא נלהבים מהעסק הזה. דוברת התאחדות הדיאטנים הבריטית, ד"ר וונדי דויל, אומרת כי ילדים צעירים שמעריצים את הזמרת עלולים להיות מושפעים ממנה, ולנסות לחקות את הרגלי האכילה שלהם, בדיוק כשהם נמצאים בתהליך של גדילה. "ילדים זקוקים לקלוריות ותזונה בריאה כדי לגדול ולהתפתח", התריעה, "וביונסה לא עוזרת להם כשהיא רומזת שעדיף לאכול מעט. אנשים מפורסמים צריכים להיות יותר אחראים ולהכיר בהשפעה שיש להם על נערים צעירים".

ביונסה התבטאה בעבר על נטייתה להשמנה. "אני אדם שמן מטבעי, שרק מחכה לצאת החוצה. אני עובדת קשה מאוד כדי לשמור על הבטן שלי שטוחה ככל האפשר - אם כי זה אף פעם לא מספיק בשבילי", אמרה בראיון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by