בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כלב, לא כלב, מישהו נתן בשקע 
 
 
מעיין וינטר

עם סיומה של ההודנה, ממליצה מעיין וינטר על שעשוע טלפוני ממכר שאינו דורש יציאה מהבית: חידון הטריוויה המחרמן "קו הסוטרא"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הייתי רוצה לחלוק עמכם סיפור אמיתי לגמרי על הבחור שלימד אותי את השיעור החשוב ביותר בחיי, אודות איך לא להתנהג בחברת בני המין השני.

הכל התחיל כשזה הגה בעיתונו ותנ"כו - "בלייזר", ונתקל שם בכתבת טבע מרהיבה אודות נקבת החמוס - סוג של יונק, שייחודה הוא בכך שזו הבליחה לעולם למען מטרה אחת ויחידה - להזדווג. זאת ועוד! סיפר לי הבחור בהתלהבות - אם נקבת החמוס מגיעה לשיאה ולא מוצאת לה זיווג, היא פשוט (שימו לב), מתפגרת. כן, כן.

הסיפור הזה מזעזע לא רק בגלל שהוא גורם צער על כי לא נולדתם כנקבת חמוס נהנתנית החיה עבור מטרה אחת ויחידה (ולא מנסה לטייח אותה עם אזוטריה כגון "תואר במשפטים", שכולנו יודעים שהוא רק האמצעי ולא המטרה), אלא בגלל שאותו בחור חשב באמת ובתמים שאם יתרוצץ ברחבי העיר ויספר לבנות את הסיפור המסעיר אודות נקבת החמוס (ועוד בלי להסתיר את העובדה שהוא קרא את זה בבלייזר!) הנקבות יחשבו בטעות שהנה גם קיצן קרב, ועליהן למהר ולהזדווג שמא יסיימו את חייהם כפגר של יונקת עם שם מכוער.

ובכן, לא. לכל עובדה בלתי חשובה יש את מקומה בעולם, ואת הידע המדהים הזה יכולים כל קוראי בלייזר וחוקרי הטבע למיניהם לנתב לאפיקים חיוביים יותר, כמו השתתפות בחידון הטריוויה הטלפוני נושא הפרסים, "קו הסוטרא". (690690–057 ברשת 'אמיגו' הבלתי סקסית בעליל). ומהרגע שהתקשרתם צפויות לכם שעות של הנאה. זהירות, השעשועון ממכר במקצת.

לטלפון עונה הקלטה של בחורה עם קול פורנוגרפי, המסבירה בלחישה סבלנית כי הגעתם ל"קו הסוטרא". זהו שעשועון בחסות חנות סקס מסויימת ואם תפגינו ידע מרשים דיו תוכלו לזכות בתווי קנייה, מנוי להחלפת סרטים והפרס לזוכה במקום הראשון - ויברטור פרדייז!!

אולם, אליה וקוץ בה! על מנת לשחק במשחק המרטיב עליכם להשאיר מספר טלפון - מה שכמובן משאיר פתח לשיווק טלפני אגרסיבי ומטריד. לכן זה המקום לספר לעורך שלי שהשארתי את המספר שלו, ושאני מקווה כי בזאת לא תסתיים עבודתי במיקסר. כעת, אחרי שמכרתם את נשמכתם לטלמרקטינג נפתח בפניכם קו הסוטרא במלוא הדרו וניתנת לכם האפשרות לבחור בין שני משחקים: "חושב שאתה יודע הכול על סקס?" - לגברים ו"חושבת שאת נמרה במיטה?" - לנשים. אינסטקטיבית הסתערתי על המשחק השני, אולם שגיתי פעם אחר פעם בשאלות חסרות כל פשר, כמו "האם חזירי בר מגרים את הנקבות על ידי נשיפה עליהן?" או "האם הזרע של העכבר ארוך יותר מהזרע של הפיל?" (תשובה: אני לא רוצה לדעת). בנוסף, לא ידעתי את התשובה לשאלה "מהו הטעם המועדף לתחתונים אכילים?" והועפתי סופית מן המשחק לאחר שעל השאלה "האם נכון כי 24 אחוזים מהגברים הנשואים בין הגילאים 31-35 אוהבים ללכת לעבודה כשהם לובשים תחתוני נשים?" עניתי כן. סליחה, אבל מאיפה אני אמורה לדעת מה חושבים אנשים שהם גם גברים גם נשואים וגם בגילאי 31-35?! רק השילוב הזה נשמע לי כמו סטייה. הפורנוגרפית ניחמה אותי שלמרות שאני לא נמרה במיטה אני לפחות חמודה, שזה נוראי רק רמה אחת מתחת ל"יש לה אופי בסדר", ושלחה אותי קיבינימט.

אז, רגע לפני הניתוק המיואש, גמלה בליבי ההחלטה להתנקם בגונחת הזונה ולהביא לה בהפוכה, הווה אומר, לרמות ולשחק במשחק של הבנים (הנחתי שהזכרים יישאלו שאלות בנושאי נקבות, תחום שיש לי בו יתרון יחסי). כמובן שהשאלות של הבנים היו הרבה יותר קלות והרבה הרבה יותר מופרכות, כמו "האם נכון ש-66 אחוז מהבנות בקיבוץ עשו סקס במטע בננות?". יכול להיות שכן, אבל האם אותם 66 אחוז מהבנות שעושות סקס במטעי הבננות מסתדרות עם 66 האחוזים שמזייפות?

לזכותו של המשחק הגברי ייאמר שהמנחה גם גונחת "כן, כן, כן" אחרי תשובות נכונות, ואחרי רצף כזה היא אפילו מורידה את החולצה. אני גם הצלחתי להביא אותה להחליף למכנסיים קצרים.

השאלה האחרונה היתה מכשילה: "האם גברים חושבים בממוצע על סקס כל 7 שניות"? המממ… מה ב"בלייזר" היו עונים על זה? אתם רשאים לנחש את התשובה, אבל אני לא אהרוס למי שירצה לשחק ורק אומר לעורך שלי שאם מתקשרים לבשר לו שהוא זכה בוויברטור פרדייז, שיידע למי עליו להגיד תודה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by