בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ה"סופראנוס" ו"הבית הלבן" עוברות לטלעד 
 
 
ניר נון נוה

סנסציה: הזכיינית הנמרצת רכשה מוורנר את הזכויות הבלעדיות לשידור העונות החדשות של הסדרות הפופולאריות, והשאירה את הכבלים והלוויין מאחור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלעד רכשה את זכויות השידור הבלעדיות בישראל של העונה החמישית והשישית של "הסופראנוס", העונה הרביעית והחמישית של "הבית הלבן" וכן את שתי העונות הראשונות של הסדרה החדשה יחסית, "Everwood".

לאחר מו"מ ארוך עם אולפני וורנר הצליחה טלעד לרכוש את זכויות השידור, מתחת לאף של הכבלים והלוויין שהיו במו"מ עם האולפנים.

הסדרות שודרו עד לסוף 2002 בערוץ 3 של הכבלים, אולם חברות הכבלים התמרמרו על המחיר הגבוה יחסית אותו נדרשו לשלם עבור הסדרות של וורנר (כ-11 מיליון דולר), ונכנסו למו"מ ארוך בניסיון להגיע להסדר מוזל. בינואר הקרוב אמורים הצדדים להכנס להליך בוררות בניסיון להגיע לסכום מוסכם.

מרגע בו התגלעו המחלוקות בין הצדדים, וחברות הכבלים הפסיקו לשדר את הסדרות של וורנר, נכנסה גם חברת הלוויין 'יס' למו"מ עם האולפנים בניסיון לרכוש את זכויות השידור של הסדרות, ובשבוע שעבר אף התקיים המשך המו"מ בין הצדדים בלונדון.

אלא שבינתיים, כאמור, עקפה טלעד את החברות ורכשה את הזכויות לשידור שלושת הסדרות הללו. יש לציין כי מדובר בשלוש מבין רשימה ארוכה של סדרות פופולריות מבית וורנר עליהם הושתת המו"מ של הכבלים והלוויין, ובהן גם "חברים", "אי.אר" ו"הכי גאים שיש".

מנכ"ל טלעד, עוזי פלד, אומר כי: "עם רכישתה של ספריה עשירה זו, יוכלו צופי הטלוויזיה בישראל לצפות מעל מרקע 'טלעד', בסדרות הרכש המובילות בעולם. ההסכם עם אולפני וורנר - בית הפקה יוקרתי ומיוחד בהיקפו ואיכותו - מעיד על האמון המיוחד לו זוכה 'טלעד' בשוק הטלוויזיה הבינלאומי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by