בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'וני דפ: אמריקה היא כמו כלבלב טיפש 
 
 אנשי הממשל אידיוטים. דפ (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

השחקן החתיך מבהיר כי אין בכוונתו לגור בארה"ב כל עוד האווירה הפוליטית בה לא משתנה לטובה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'וני דפ ממשיך לזכות להצלחה קולנועית מרשימה, גם עם סרט הקיץ שלו, "שודדי הקאריביים", אבל הוא לא נותן לה לטשטש את האידיאולוגיה שלו, ויוצא בהכרזות שצפויות לגרום ללא מעט אמריקנים להתקפי זעם.

בראיון לשבועון הגרמני הנחשב "שטרן", אומר דפ כי ארה"ב מתנהגת כמו "כלבלב טיפש ואגרסיבי", ומוסיף שמן למדורה באומרו שהוא מחרים את מולדתו, ולא מתכוון לגור בה עד שתשתנה שם האווירה הפוליטית.

"אמריקה היא טיפשה, היא כמו כלבלב טיפש עם שיניים גדולות שיכול לנשוך אותך ולהכאיב לך", הוא מסביר. "הבת שלי בת ארבע. הבן שלי בן שנה. אני רוצה שהם יראו באמריקה צעצוע, צעצוע שבור. שיחקרו אותה קצת, יבדקו אותה, ירגישו אותה, ויעברו הלאה".

דפ יוצא גם אישית כנגד הנשיא ואומר כי בוש והממשל שלו עברו כל גבול אפשרי בחרם שלהם על הצרפתים, לאחר שאלה התנגדו למלחמה בעיראק. "אנשי הממשל מראים כמה הם אידיוטים" אומר דפ, בהתייחסו לשינויים בשמות מאכלים בתקופת המלחמה, במסגרתם הפכו, בין השאר, ה- 'French Fries' ל-'Freedom Fries'.

דפ הוסיף כי כל עוד האווירה הפוליטית בארה"ב לא תשתנה, אין לו שום כוונה לחזור ולהתגורר בה. הוא מעדיף להשאר עם אשתו (ונסה פארדי) ושני ילדיו בביתם שבצרפת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by