בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
את מי בחרה השרון? 
 
 
מערכת מיקסר

'מעריב אונליין' טוען כי הוא כבר יודע מי השניים שנשארו להתמודד זה מול זה על ליבה של שרון. ויש גם מידע מודיעיני מי האחרון שנשאר ונבחר. האם אתם מוכנים לספוילר?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
'מעריב אונליין' טוען כי בידיו הספוילר-סקופ הגדול של השבוע. לעיתון המקוון "נודע, בדרך לא דרך, זהות הצמד המאושר".

יגאל, גדי, יואב ורודריגו הם הארבעה שנלחמים, כזכור, על לבה של שרון, ובשבוע שעבר זכה כל אחד מהם לדייט אינטימי איתה.

אחרי שהייתה צריכה לסבול טיול בקו 4 עם יואב, שריצה בירקון עם יגאל, משחק כדורסל עם גדי ובליסת סטייק עם רודריגו (שכבר נופה - אבל אצלנו הקהל קובע, אז תאכלי ותשתקי), הגיע שלב חצי הגמר.

במוצאי שבת אמור להתגלות לאומה הסוד הלאומי - מי הם השניים בהם בחרה שרון. מורן שריר אמנם כבר נתן את חוות דעתו המלומדת כי "אם זה היה תלוי בשרון היו מגיעים לגמר יגאל וגדי. לא צריך להיות מומחה גדול לשפת גוף בשביל להבין שהיא אינה מוצאת את מקומה עם ריקרדו או יואב", אבל על פי מעריב, הוא לא מבין כלום.

כה נאמר בדנקנריה: רודריגו יכול להיות אהוב העם, אבל פה זה לא כוכב נולד והוא יכול לחפש את עצמו בתוכניות אחרות. שמענו שכבר יש לו משהו בערוץ הילדים. באופן מפתיע זה גם לא יגאל, אולי כי הירקון הוא לא ממש מקום רומנטי לעניות דעתה של שרון. וכך, על פי המקורות יודעי הדבר של אנשי 'מעריב' העולים לשלב הגמר הם גדי ויואב. הנה, חסכו לנו שעה במוצאי שבת הקרובה.

אבל אם כבר ספוילר וחסכון בזמן - אז עד הסוף. הבלוג המהימן של 'גברת עם סלים' מדווח כי המנצח הסופי, הבחירה הבלתי מעורערת, ההחלטה הדרמטית של השרון - נפלה על לא אחר מאשר יואב. הדוגמן היחצ"ן זוכה בתהילה, בשרון ובדירה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by