בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסי סיאס עוזב את קול ישראל 

יוסי סיאס עוזב את קול ישראל

 
 
מערכת מיקסר

התפטר מחוסר ברירה, לאחר שלא הסכים לחתום על חוזה של 6,000 שקל נטו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסי סיאס, האיש והאהבה, עוזב בסוף החודש את קול ישראל, ולא מרצון. סיאס טוען כי הוא פוטר אחרי 15 שנות עבודה מאחר ולא הסכים לחתום על חוזה "בשכר שיביא את משפחתי בת ה-9 נפשות אל מתחת לקו העוני".

סיאס מועסק כיום כפרילאנס ברשות, והתבקש לעבור לחוזה אישי, כפי שנהוג בקול ישראל בחודשים האחרונים, לאור הקיצוצים. לאחר שלא חתם על החוזה הועבר לו מכתב מסמנכ"ל הכספים של הרשות כי אם לא יחתום על החוזה עד סוף החודש, תסתיים עבודתו ברשות השידור.

למעריב אמר סיאס: "פוטרתי מקול ישראל בעקבות הקיצוצים האחרונים, לאחר שסירבתי לחוזה העבודה המקוצץ על סך 6,000 שקל נטו שרשות השידור הציעה לי. אני איאלץ למצוא את עצמי במקום אחר".

סיאס עובד בקול ישראל כ-15 שנה, נחשב למייסד ז'אנר השידוכים ברדיו וזכה לפופולאריות עצומה בתחילת שנות התשעים עם תוכניתו "אהבה יומיומית" שהופקה גם כאלבום וכתוכנית טלוויזיה.

דובר רשות השידור אורן הלמן מבהיר כי "יוסי סיאס לא פוטר. לאור תוכנית ההתייעלות והקיצוצים ברשות השידור, ולאור הפסקת שיטת העסקתו הקודמת כפרילאנסר, הודיעה הרשות עוד לפני מספר חודשים לסיאס כי תוכל להעסיקו רק בשכר נמוך משכרו הקודם, כפי שנעשה לגבי עובדים נוספים. השבוע נשלח אליו מכתב לפיו אם עד סוף החודש לא יחתום על חוזה בתנאים החדשים שהוצעו לו, תיאלץ הרשות להפסיק את עבודתו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by