בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החיים והמוות ביד אליהו 
 
 זה בידיים שלך, ארואסטי   
 
מורן שריר

מורן שריר שולח מכתב גלוי לגדי אינפלד, שבוע לפני רגע האמת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גדי,

אני יודע שהיו לנו חילוקי דעות בעבר. לא תמיד ראינו עין בעין ואני רוצה להאמין שזו אשמתם של עשרים הסנטימטרים המפרידים בינינו. זה נכון שהיה בך משהו מתריס, מתחילת התוכנית היית טיפש ושמח כמו מדבקה של חב"ד. לא היה בך את הליטוש של טל או יגאל אבל כשאני מביט ביואב אני רואה את כל הרע וההרסני שיש באבן המלוטשת יתר על המידה. מבחינתי החלוקה הייתה יואב וריקרדו מולך ומול יגאל. השקר מול האמת, הפנטזיה מול הגשמי.

וזה נכון שאתה היית גשמי מדי בשבילי. ושיגאל היה יותר משוחרר ואולי גם הגיש לי איזה חצי טובורג בהזדמנות כזו או אחרת. אבל עכשיו אני איתך, זה בטוח. על ערש דווי אמר יגאל את המשפט הכל כך נכון, "יואב בא לעבוד". וזה נכון. יואב הוא מקצוען והוא בא בשביל לנצח. הוא עושה את זה יופי, בנחישות, בקור ובאכזריות כמו שלימדו אותו בפקולטה למשפטים של בר-אילן. גם אתה יכול להיות מקצוען. תנצח אותו במגרש שלך, אל תשחק את המשחק שלו. תמשיך להיות תמים, עילג, מבויש ותראה לה שאתה אמיתי. אתה בא ממסורת של כדורסל. אלוהים יודע שזה ספורט אווילי אבל אומרים שווינריות היא ערך שם.

השבוע ישבתי לא רחוק ממך בפאב שכונתי. רציתי להגיד לך שאני לא שונא אותך, שאתה נראה לי בחור טוב, שכדאי שתפרגן ליגאל. אנחנו באים מאותו מקום, אף פעם לא יכולנו להתמודד מול פרצופים כמו של ריקרדו (וכן לעזאזל, קוראים לו רודריגו. הוא אמנם דרום-אמריקאי אבל גם הוא בן-אדם ויש לו שם). תנצח בשבילנו, האנשים הרגילים, האנשים שכותבים סיפורים קצרים.

מההתחלה הטקטיקה של יואב אל ליבה של שרון היא יצירת רושם שהוא באמת רוצה בה והתוכנית לא מעניינת אותו. הטקטיקה שלך, גדי, היתה פשוט להיות שם ובנית סביב זה אסטרטגיה שלמה. אם תשאל אותי, שרון לא קונה את המשחקים של יואב כבר כמה פרקים. לך היא באמת מאמינה, ולראיה, היא סלחה לך על קרין מגריזו, הרון בן-ישי של גיא פינס.

מצד שני, יואב עושה לה משהו שאתה לעולם לא תעשה לה. יואב עושה לה רטוב בכל פעם שהאצבע המטונפת שלו נוגעת בחטף בכתפיה. אתה צריך להשיב לה במטבע משלך - במקום לחות ואגינלית תיצור לה פרפרים בבטן. אתה מסוגל לעזאזל, כי אתה אמיתי. תגרום לה להתרגש בחברתך, להרגיש לא בנוח ולא חופשיה. זו הייתה הטעות של יגאל - היא הרגישה חופשיה מדי בסביבתו והוא נפל במלכודת "הידיד הגיי". עם יואב היא לעולם לא תרגיש משוחררת כי הוא דוגמן הורס. מה שאתה צריך זה שהיא תרגיש עצורה בחברתך כי אתה עושה לה תהפוכות מעיים. ואז, אם היא תרגיש חוסר נוחות שווה בחברתך ובחברת יואב, היא תבחר בך. משום שזה יראה לה יותר ראוי לבחור מהלב ולא מהליבידו. כל השכבה שלה בתיכון יודעת שהיא יכולה להשיג חתיך הורס והיא תעשה דווקא ותראה שמעניין אותה בעצם זה אהבת אמת.

תהיה עצמך, תהיה כן, תראה להם שאתה לא טיפש כמו שאני כותב שאתה, אבל אל תנסה להיות ערמומי, זה לא השטח שלך. תן לצלופח ליפול במלכודת החלקלקה שטמן לעצמו. היא שמרה אותו עד הסוף רק בשביל שהזבנג יהיה חזק יותר. ודרך אגב, בפרק של אמש הסתבר שגם הוא לא העיפרון הכי מחודד בקלמר. יכולת לראות שיואב אמר שיש לך "סיכוי של לפחות 25 אחוז". גאון, כמה יחידות מתמטיקה הוא עשה בישיבה? הדבר האחרון שהיה לו להגיד לפני רגע האמת עם "אהובת ליבו" זה להביט בראי ולהגיד "ירוק מצטלם טוב". ודרך אגב לא, ירוק ממש לא הצטלם אתמול טוב.

בפרק השבוע היית שאנן, אל תהיה שאנן מדי. יותר מדי גורמים מהמרים שתזכה ויואב עשה יותר מדי טעויות (דייט מהגיהנום) בשביל להפסיד. אל תשכח את נוסחת התוכנית - הזוכה צריך להיות הגיוני אך לא צפוי מדי. הנקודות שיואב איבד בשבועות האחרונים הופכים אותו לכזה. אם יותר מדי גורמים יכתירו אותך מראש כמנצח, תהפוך לצפוי מדי ואין מתנה ששידורי קשת יעדיפו לתת לבנות ישראל לחגים מאשר את יואב שוורד בתחתונים בדירת הפאר.

תראה לנו מאיזה חומר קורצת, תכתוב לנו סיפור קצר עם סוף טוב ואחרי שתזכה בליבה של הגרציה, תזמינו את יגאל לשבת איתכם בסלון של הדירה מתנת "אזורים". הוא מוזג את הטובורג הכי טובה בעיר. ולך שרון אילון - את עוד תשתי ממי הים של עזה.

נ.ב.- נובלמן טוען שיואב לוקח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by