בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קליפורניה מעניקה זכויות לזוגות חד מיניים 
 
 בקרוב גם בקליפורניה. נישואים חד מיניים   
 
ניר נון נוה

עכשיו גם המדינה השמרנית צועדת קדימה ומעניקה זכויות לזוגות חד מיניים. בטקסס, מנגד, 80 אחוז מתנגדים להומוסקסואליות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קליפורניה צועדת קדימה ובקרוב תעניק אף היא זכויות לזוגות חד מיניים. מועצת קליפורניה החליטה בשבוע שעבר לאשר את הצעת החוק בנושא שתעניק לזוגות חד מיניים זכויות שוות כמעט לזוגות סטרייטים נשואים.

קליפורניה נחשבת למדינה שמרנית למדי, חרף העובדה שבשטחה מצויה סן פרנסיסקו הליברלית, וראשי המאבק למען החוק אומרים מפורשות כי 'נישואי ורמונט' היו הקטליזטור העיקרי שהביא אותם להכרה בצורך לאמץ את החוק.

וויליאם ליפרט, מיוזמי החוק המתיר נישואים בוורמונט, אומר ש"אני חושב שיצרנו סטנדרט קרוב מאוד לנישואים, דבר שהוביל את קליפורניה ללכת מעבר לכוונה לתת כמה זכויות בודדות לזוגות חד מיניים, אלא להתקרב כמה שניתן לרמה של נישואים".

מושל קליפורניה, גריי דיוויס, כבר הודיע כי בכוונתו לחתום על החוק ולהכשירו.

מנגד, בטקסס לא מראים שום סימן של התקדמות לעבר קבלה של הומואים ולסביות בכלל, שלא לדבר על נישואים. בסקר טלפוני שנערך בקרב 1000 בוגרים בטקסס, 80 אחוז הצהירו שלדעתם הומוסקסואליות היא בלתי מוסרית והצהירו על התנגדותם לכל סוג של מתן לגיטימציה.

זאת ועוד, בטקסס הגדילו התושבים לעשות והביעו את זעמם על החלטת בית המשפט הפדראלי לבטל את החוק האוסר על מעשה סדום בטקסס ובעוד 12 מדינות בארה"ב. 56 אחוז התנגדו לביטול בעוד 32 אחוז בלבד תמכו בו. יוסטון - ווי גוט אה פרובלם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by