בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי אתה באמת, צ'ינו (שמואל) אלמיזרק? 
 
 
עידית גיל-אשל

עידית גיל-אשל ליקטה קווים לדמותו של הגיבור הכי אניגמטי בפריים טיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צ'ינו (שמואל) אלמיזרק (הידוע גם כדרור נובלמן הבת-ימי) מספק באתר הבית של "פרוייקט Y" פרגמנטים ראשוניים של מידע אודותיו, בעזרתם ניתן להתחיל להרכיב פרופיל חלקי של אחת הדמויות הטלוויזיוניות החידתיות ביותר מאז מושיק גלאמין.

צ'ינו בן ה-23 מתגורר בבת-ים, וצופים חדי אוזן שמעו אותו מספר כי הוא משמש בימים כתיקונם כדוגמן לעת מצוא. בצבא היה מדריך בחדר כושר, מה שניכר היטב על גופו האתלטי עד נחשי. עוד פיקנטריה חיצונית: כששערו אינו משוח אחורה בברלנטין, צ'ינו חוגג עם אפרו.

קווי המתאר הבולטים ביותר באישיותו של הגיבור - על פי עדותו שלו עצמו - הם ישירות וכנות, ביטחון עצמי גבוה, חוסר פחד ורגישות. אולם אנשים אחרים שנתבקשו להרכיב פרופיל נפשי של צ'ינו, העדיפו להשתמש במונח הכוללני יותר "בעל אישיות גבולית".

צ'ינו אינו מבקש את הצדדים הגשמיים של התהילה. "לא מעניין אותי הכסף והפרסום אני רוצה לתרום מעצמי. אני רוצה לתת לשחקן שבתוכי דרור ולהתמקצע בכל התחומים", התוודה.

הכנות המוחלטת שלו, שעלולה להיות לעתים עוכרת שלווה עבור אזרחים מן השורה, באה לידי ביטוי כשהוא מונה את יתרונותיו וחסרונותיו. "אני מאמין שאוכל לגרום לכל אחד לצחוק או לחייך. אני אמשוך את תשומת הלב כי אין לי בעיה להיחשף ולהראות את החיים האמיתיים" (יתרונותיו); ו"במבט ראשון אני נראה עבריין ופוזאיסט. אנשים לפעמים מפחדים ממני" (חסרונותיו).

חלומו הגדול של צ'ינו הוא לעשות סרט על חייו, אבל גם ללמוד שפת חרשים ואילמים ולייצר עבורם סרט אילם, להיות הילר (לא להתבלבל עם היטלר) וללמוד בטיבט (לא להתבלבל עם אוניברסיטת בר-אילן).

התכונה הבולטת ביותר שלו היא, כאמור, היא ביטחון עצמי, חלק הגוף האהוב עליו הוא עיניים (אם כי לא ברור אם אלו שלו, או כל זוג עיניים), והוא לא היה משנה שום חלק בגופו. הסלבריטאי שאיתו הכי היה רוצה לגור הוא עמוס לביא (שמככב עכשיו בטלנובלה החסידית "החצר"), גיבוריו הטלוויזיוניים האחרים הם איתי שגב וטל פרידמן, והספר האחרון שקרא היה "הנעל המתאימה" של אושו. אני חושדת שהוא גם אוהב את האמן סלבאדור דאלי, מפני שנישק את תמונתו ברגע שנכנס לווילה, אבל זה כנראה המינוס היחיד שלו. הטעם המוסיקלי המגוון של צ'ינו - מג'יימס בראון דרך ג'אז (הוא מעדיף שלא לפרט שמות ספציפיים) ועד מוצרט - בהחלט מחייב אותנו לרצות להיות חברים שלו.

לסיום, הוא מבטיח חגיגה גדולה. "אני מחכה לריקודים במקלחת, מספיק שיראו אותי מול המראה - יוצר דמויות ומדבר לאדם שבתוך המראה- זה יהיה גדול". בהחלט צ'ינו, אתה תהיה גדול.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by