בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מופע שנות העשרה 
 
 בריטני נמתחת   
 
מעיין וינטר

מישהי פה מרירה: מעיין וינטר חושבת שאשטון קוצ'ר הוא אינפנטיל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
באחד הפרקים המוצלחים של "מופע שנות השבעים" משכנע קלסו את פני, בת דודתו של אריק, לספר לו שהיא בעצם מאומצת ולכן היא תשמח מאוד אם הוא יכנס לה לסאן-טרופז. אריק כמובן מתחיל להתפשט במרתף ובדיוק רגע לפני שהוא ובת דודה שלו יוצרים ילד מבחנה - ההורים שלו נכנסים, אמא שלו מתעלפת וקלסו מבליח מאחורי הווילון עם מצלמת וידאו. צחוקים. אבל מסתבר שדווקא הפרק הזה גילה לאשטון קוצ'ר (קלסו בשבילכם) את ייעודו האמיתי בחיים: להיות יהודה ברקן.

כך נולדה "Punkd”, תוכנית המתיחות שהגה ויזם אשטון קוצ'ר, שהתחילה את דרכה ב-MTV ועשתה את המסלול הבלתי נמנע ל-YTVבלווין (זה למקרה ששמעתם משהו על תוכנית שקוראים לה "כוכב נופל" ולא ידעתם מה זה).

אבל לפני הכל - יש להודות: קשה לקיים דיון בתוכנית בלי לקיים קודם כל דיון בסוגיית אשטון קוצ'ר, ובעובדה שהוא מתקתק את דמי מור, אחת שיכולה להיות אמא שלו. לצערי, אחרי צפייה בתוכנית הזיווג נראה תמוה אף יותר. זאת אומרת, דמי לא יכולה לטעון בשום פנים ואופן שהוא "בוגר יחסית לגילו" או ש"למרות שהוא צעיר, הוא מתעניין בפילוסופיה ואמנות". כי הוא לא. אשטון קוצ'ר אולי בן 25, אבל מתנהג כמו בן 15, כך שתאלצו להסתפק בהסבר הפסיכולוגי בגרוש לפיו דמי מסרבת להכיר בכך שהיא הגיעה לגיל שבו אפשר להתחיל לשחק בינגו במתנ"ס - וזוהי דרכה להעמיד פנים שהיא גם בת 25.

התוכנית כשלעצמה מתאימה מאוד לשני סוגי אנשים: כאלה שאוהבים מתיחות ואנשים ששונאים סלבריטיז. הרעיון הוא כזה: כל פרק נפתח בדקות קלוז אפ יקרות על הפנים היפות של קוצ'ר, בהן הוא מציג ומפרט את זהות הנמתח, ואיך הולכים לעשות ממנו סמרטוט. אחר כך הוא שולח את שני סוכני השטח שלו - ראין ודקס (על תקן מושון) להתחפש למי שצריך והתחבולה יוצאת לדרך.

בין הנמתחים: ג'סיקה אלבה (המדהימה מ"מלאך שחור") שהוטרדה על ידי נודיסט בחנות בגדים, פינק שנעצרה יחד עם בן זוגה באשמת מכירה בלתי חוקית של אופנועים, קלי ואוזי אוסבורן, כל מיני שחקנים אמריקאים מקושקשים, וכמובן, המתיחה שהפכה לקלאסיקה: מעשיות ג'אסטין טימברלייק בארץ ההוצאה לפועל, מתיחה שהוכיחה איך ניתן להרוס שנות מוניטין של כוכבן בפחות מחמש דקות, לגרום לו להתקשר לאמא שלו כדי לבכות.

עוד קטע שהייתם חייבים לראות הוא המתיחה עם בריטני ספירס. הפרק, שצולם במלון "האדסון" במליבו הוא לא כל כך מבריק. טוב, למעשה הוא מתיחה בינונית מינוס של בריטני ואשטון על המפיק של התוכנית, אבל בריטני הפציצה במרפסת עם נוף, ושילוב של הג'ינס, השימלה, הבנדנה והכובע המכוערים ביותר שאי פעם נראו משולבים יחדיו על יצור אנושי בודד (אחד העובדים במלון השתפך אחר כך בפורום של MTV והיטיב לתאר בפיוטיות: "בריטני נראתה כמו חרא שנדרס פעמיים"). אכן.


בימים אלו מצטלמת העונה השנייה של התוכנית ,ובהוליווד יודעים כי אף אחד לא מוגן ואיש אינו חסין. המתח פושט ברחובות והעיתון "דייטליין הוליווד" אף הגדיל לטעון כי בין משתתפי העונה הבאה יהיו גם דמי מור (קוצ'ר יתוודה שהקשר ביניהם היה למטרות יח"צנות בלבד ויודה לה על כך שלימדה אותו "מהי אהבה") והנשיא בוש.

אבל בשורה התחתונה - זאת ממש לא חוכמה למתוח מיקי מאוס סלבריטיז. אני בטוחה שג'אסטין היה מתחיל לבכות בהרבה מצבים; אם בחורה בת 18 במדים ירוקים הייתה מביאה אותו למחנה שמונים, מכריחה אותו לרוץ מסביב למאהל ואחר כך לעלות לשמירה, למשל. הייתי רוצה לראות את אשטון קוצ'ר בא לאבי ביטר ומספר לו שנגמר הבשר, נניח. ספק אם לאשטון היו נשארות פניו היפות, ואני בספק אם ללא פניו היפות היה נשאר צידוק עבור אשטון קוצ'ר להתקיים.
______________________________________
כוכב נופל עם אשטון קוצ'ר, א'-ה' ב-20:30, YTV
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by