בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי יגיש את יומן? 
 
 וביום חמישי ישבות מכל מלאכה. יבין   
 
מערכת מיקסר

ומי יגיש את מבט? ולמה יבין לא יגיש את מבט כל יום? כל הפתרונות לדן ג'ונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות פרסום הדבר בכל מקום אפשרי והפרומואים שרצים כבר מספר ימים בערוץ הראשון, בדבר חזרתו השערורייתית של דן שילון, שינחה יחד עם גאולה אבן את 'יומן', ממש מחר, מישהו לא ממש אוהב את הרעיון ברשות השידור.

המישהו הזה הוא דן ג'ונה, חשב רשות השידור, שלא מוכן לאשר את חוזה העסקתו של שילון בערוץ. לטענתו, ההחלטה להעסיקו התקבלה בניגוד לסדרי המינהל התקין.

שילון סיכם עם מנכ"ל הרשות, יוסף בראל ועם מנהל הטלוויזיה, יוסי משולם, כי הוא יקבל שכר חודשי של 42 אלף שקלים. ג'ונה הודיע כי לא יאשר את חוזה ההעסקה מבלי שהוועד המנהל של הרשות יאשר אותו כנדרש ומבלי שנבדק האם הרשות יכולה לעמוד בשכר שהובטח לשילון.

בראל, כצפוי, האשים את ג'ונה בחריגה מסמכותו ובהתערבות ב"עניינים פרסונליים תוך איום על המשך קיומם הסדיר של השידורים ברדיו ובטלוויזיה". ג'ונה, בתגובה, מבהיר שהוא לא מתייחס לאנשים אלא לתהליכי קבלת ההחלטות בערוץ, ובכלל גם הקפיא את החוזה החדש של יעקב אחימאיר, מאותן סיבות.

אלא שכצפוי בטלוויזיה הישראלית, העניין הולך ומסתבך. 'הארץ' מדווח כי חיים יבין הודיע שהוא יגיש את מהדורת מבט רק ארבעה ימים בשבוע, במקום חמישה, זאת בעקבות הקיצוץ בשכרו. העניין סוכם עם מנהלי הערוץ, וסוכם שיבין יגיש את המהדורה בראשון עד רביעי, וביום חמישי יגיש אותה יעקב אחימאיר. כן, כן, אותו אחימאיר שהחוזה שלו הוקפא בינתיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by