בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רדו מהמטוס, החתונה נדחית 
 
 הרסו להם הכל. בן וג`יי-לו (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

כל המוזמנים לחתונה המתוקשרת של ג'יי-לו ובן ביום ראשון הקרוב מתבקשים לדרוש החזר. הסיבה: מיקום הטקס הודלף לתקשורת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנחנו יודעים שאתם בין 400 המוזמנים לחתונה הכי מתוקשרת בעולם, של ג'יי-לו ובן. אנחנו יודעים שכבר ארזתם ואתם בדרך ללוס אנג'לס. הכל היה מתוכנן כמו מבצע צבאי. אנחנו יודעים שאמרו לכם להגיע לעיר ורק שם תקבלו טלפון עם המיקום הסודי המדוייק של החתונה. המבצע הצבאי היה בעיצומו. אבל מה לעשות, מישהו הרס את העסק.

ג'יי-לו ובן הודיעו היום כי אין חתונה ביום ראשון. אתם יכולים לפרוק מזוודות ולהמתין לטלפון הבא. החתונה נדחתה. הסיבה - מישהו הדליף את מקום האירוע. כלומר הרבה אנשים הדליפו מקומות שונים ומשונים ברחבי העיר, העלו ספקולציות, וצלמי הפאפרצ'י כבר ראו את עצמם מטיילים כל הלילה ממקום למקום. אבל אז קרה הנורא מכל. מישהו צדק. רדיו ABC ציטט מקור שטען שהחתונה תתקיים במלון בילטמור בסנטה ברברה. וזהו. כאן זה נגמר. אין חתונה בינתיים.

בני הזוג אומרים שהם בסך הכל רצו חתונה שקטה ונחמדה (ובגלל זה התראיינו בנושא פעמיים ביום), שהרעש התקשורתי הפריע להם (כנ"ל), ושהפרסום פגע באבטחה הכבדה שלהם (צלמי הפאפרצ'י כזכור הוזמנו, אם ימצאו את המקום).

אז בינתיים אין חתונה. רק נותר לנו לנחם אתכם שהסטנדרטים גבוהים למדי. מלון בילטמור הוא אחד ממלונות היוקרה הנחשבים ביותר באזור. מצד שני, זה לא חוף מאליבו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by