בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון לקחה את יואב 
 
 יואב שוורד. מתוך אתר סוכנות ``יולי``   
 
מורן שריר

חודשים של המתנה מורטת עצבים הגיעו לסיומם: נער הישיבה שחזר בשאלה והפך לדוגמן, הוא הבחירה של שרון איילון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מי שלא רצה אותו כדתי, קיבל אותו כדוגמן, ומי שלא רצה אותו כדוגמן, קיבל אותו כאהבה החדשה של שרון. עצוב אבל נכון - נער הישיבה לשעבר שעלה לגדולה, גבר על הכדורסלן גדי אינפלד (וברירת המחדל של המערכת), והוכתר הערב רשמית כבויפרנד החדש של שרון איילון.

הפרק האחרון של הסדרה, בה מבלה שרון 24 שעות בחברת כל אחד משני המועמדים הסופיים שלה בדירת הפרס שבצפון ת"א, צולם אתמול (שישי) בערב כדי למנוע דליפת מידע לציבור. בליינים חדי עין הבחינו כבר ביום שישי בלילה בכמה מהרודריגואים של שרון מעבירים את הזמן עם דורפמייסטר ביילו ביץ' בת"א. גדי אינפלד היה שם - בלי שרון.

בתוכנית הסיום, לקח יואב את שרון לקניות בשוק הכרמל, שם זכה לאהדה חמה מהעם. בערב בישלו השניים ארוחת ערב לחבריה של שרון, שמצידם צלבו את יואב בחקירת שתי וערב. יואב, כפוליטיקאי משופשף נפנף אותם ביהירות האופיינית לו.

גדי הגיב למתקפת היהירות של יואב בנשקו הסודי - אפטיות. זה מה שהביא אותו לגמר וזה מה שיביא אותו (כך סבר בטעות) אל זרועותיה של שרון.

בסיום הגיח לפתע ריקרדו (ווט איז?) ותלה בגדי המובס עיני מרקו הלומות אבל. שוורד, הדוגמן בעל שירותי הבר עצמאיים (?!) יזכה סוף סוף לעזוב את בית-הוריו בראשון לציון. בלימוזינה, כשהם בדרכם אל דירת השרד, קיבלו שרון ויואב הודעה שהם זכו בנופשון בטוסקנה, מתנת שידורי קשת. אם זו ההפתעה הגדולה שהובטחה לנו בפרק הסיום, ניתן בהחלט לחוש אכזבה. מה יצא לנו מזה?

תזכורות למתקשים: יואבי הוא בן 26, לומד משפטים כבר שנה שלישית בבר-אילן ומשמש לעת מצוא גם כדוגמן של סוכנות "יולי". הוא חזר בשאלה בגיל 19 - ומעיד על עצמו שאף פעם לא הולך בתלם, מה שאמור להוות תמרור אזהרה רציני למדי עבור שרון. מצד שני, הוא עדיין גר בבית הוריו בראשון לציון עם ההורים, אז כנראה שכל אחד מפרש חריגה מהתלם בצורה שונה.

בראיון שנתנה לפני כשבועיים לשבועון "לאשה" אמרה שרון על יואב ותיאוריית הקשר, לפיה הוא סומן על ידי ההפקה מהיום הראשון: "אני מכירה את תיאוריית הקונספירציה. יואב צוחק בכל פעם שאני אומרת לו את זה, אבל הוא לא נשאר בתוכנית בגלל המראה שלו, כי הוא לא הטיפוס שלי. הוא נשאר כי יש בו דברים שאין באחרים. הוא קצת הרגיז אותי בתוכנית הראשונה, והיום אני מרגישה אליו דברים מאוד חזקים".

כזכור, שרון מקבלת דירה מרוהטת בצפון הישן לשימושה האישי למשך שנה, ואינה מחוייבת להכניס אליה את יואב, או אף אחד אחר. על פי תנאי החוזה הלא ברור, וכפי שהסביר לנו פעם ריקרדו, יואב מקבל בכל מקרה את האוטו. שיהיה במזל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by