בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצא מין את התחת של מינוג 
 
 
מורן שריר

מורן שריר מוכן להכיר עכשיו בעובדה שקיץ שלם עם שרון והגברים שלה היה בזבוז זמן מוחלט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יואב בחרה בשרון, שרון בחר ביואב. אם היו אומרים לי את זה לפני חודש הייתי אומר, "או קיי, מה הסיפור? למה אתם רוצים שאני אראה את זה?" והנה, עובדה שראיתי כל פרק ועובדה שהיה מעולה. למה? כי אף אחד לא אמר לי שככה זה יגמר. לרגע באמת חשבתי שהיא באמת מצאה בטל משהו שמעבר לתוכנית; למשך שבועיים סברתי שמתרקם משהו אמיץ בינה לבין יגאל. אז מה אם יצא קקה? ממתי אנחנו מתחשבים רק במבחן התוצאה?

אני לא בטוח שעוד יש מקום לניתוחים ואסטרטגיות כיוון שהכל הושלם אבל בכל זאת, מילה על פרק ליל אמש. יואב בא לעבוד. גדי בא. אלה ההבדלים המהותיים בין השניים לאורך העונה וגם בישורת האחרונה. יואב, כָּביבי נתניהו שהוא, ידע שהמרוץ לא מסתיים עד שהקלפי האחרונה לא נסגרת, ואני לא יודע איך זה נראה בספֶרות שבהן הוא חג, אבל מהסלון שלי המצב שלו בסקרים נראה לא מבריק בכלל. שינס לו מותניים המועמד יואב והלך למקום בו כל קמפיין פוליטי מתחיל - שוק הכרמל.

שם, נישא על כנפי אהדת העם, המשיך אל דירת השרד החדשה של שרון. יואב לא התעצל, נכנס למטבח והתחיל לבשל. היה ברור שמשהו מתבשל בינו לבין שרון וזה לא היה האוסובוקו עגל. בעימות שנערך מול חברותיה של שרון ידע יואב על אלו שאלות להשיב ואלו לבטל כ"רכילות זולה". הוא התייחס לעימות הזה בכבוד אבל הצהיר שזה לא הנושא החשוב. אז מה אם מול החברות הפקאצות של שרון הוא נראה לי זחוח ושחצן? גם ביבי נראה לי זחוח בעימות 96 אבל כל העם חשב שהוא יצא "אחלה גבר".

גדי רצה להרדים את המערכה. שורד נצחי כשמעון פרס מודל 96, הגיע גדי אל קו הגמר בשאננות. הוא עצמו הצהיר שהוא נכנס אל דירתה של שרון בידיעה שהוא המנצח, וככזה גם התנהג. גדי לקח את היממה שהוקצבה לו באדישות, הצהיר שלא בראש שלו לבשל ולמעשה עשה את כל הטעויות האפשריות. בעימות מול חבריה של שרון הוא ממש עשה צחוק מהמעמד: עישן במופגן, ענה את כל התשובות הלא נכונות, אמר שהוא לא בקטע של חיזורים ושאין לו בעיה עם סקס בפגישה ראשונה. היה בזה משהו מקומם. רציתי לאותת לו, להראות לו שהוא צונח בסקרים, חיים רמון הזהיר, עוזי ברעם התריע. אבל גדי - גורנישט. הוא התנהג כמו ג'ורג' קוסטנזה שיודע שאי אפשר לפטר אותו, ועל כן משתולל, מעליב את הבוס ועושה ככל העולה על רוחו. טוב, עזבו את מודל הסיטקום, למה לבלבל? נחזור לפרס. הוא היה בטוח שהוא לוקח בהליכה, שהשם שלו מספיק ולא משנה כמה טעויות יעשה - הוא מנצח, נישא על גלי האהדה של מות רבין, סליחה, עזיבת יגאל.

ובכן, זה לא הזמן להתחשבן עם גדי. כולנו היום בצד המובס וחשבון נפש עושים רק בשידורים החוזרים. אם לגלות לכם משהו, זה גם מיותר, כי הכל היה תפור מראש. כל המילים שכתובות פה וגם אלו של השבועות הקודמים, הן מילים מיותרות. אני מצטער אם בזבזתי מזמנכם, אלוהים רק יודע שמזמני בזבזתי עוד יותר. כשראיתי אתמול את שרון ויואב ביחד הבנתי שזה לא יכול היה להיות אחרת. לא עם יגאל, לא עם טל ואלוהים ישמור, בטח לא עם גדי. לא בגלל שהוא טיפש או עמום (האמת, מאיפה לי שהוא כזה? אני לא מספיק עיתונאי בשביל לעלות על עקבות הפסיכומטרי שלו ודווקא אומרים שהציון גבוה. עזבו פסיכומטרי, הוא נראה לי בחור לעניין), בגלל ששרון ויואב מול המצלמות זה פשוט זה. הם הזוג שאמור לעמוד שם, בפוזות לשער של שבעה ימים, משתזפים מול הפפראצ'י של 'רייטינג'. אם ניקח דקה ונחשוב על זה, אפשר גם לפרגן להם. לטוב ולרע מגיע להם אחד את השני כמו שלעם הזה מגיע את ביבי. בעודה מתרחקת מהעיתונאים אל עבר שקיעת טוסקנה הספיקה שרון להגיד על גדי: "שיתעורר מחר בבוקר בשקט, בלי המצלמות. זה יהיה לו הרבה יותר טוב". הנה לכם. אני שואל אתכם, היא הייתה צריכה 24 שעות איתו בדירה בשביל לדעת את זה? היא הייתה צריכה דייט ביד אליהו בשביל לדעת את זה? לא. היא אפילו לא הייתה צריכה להכיר 15 רווקים מבוקשים בשביל לדעת שיואב הוא המתאים ביותר להזמין צלמים ואז להסתתר מפניהם לצידה.

זהו, תם ונשלם. בדיוק בזמן, לדעתי. רגע אחרי השיא, שניה לפני שהמדינה כולה תקיא. אני כאבן מתגלגלת, מתגלגל לי הלאה. באופק נראית כרגע "פרויקט Y" כתוכנית ריאליטי עם אחיזה בביצים אבל אין לה את האימפקט הציבורי של ערוץ 2. טוב, אולי כמו גדי, רודריגו ויגאל גם אני אחזור אל האנונימיות שלי.

"היה לי קיץ מטורף" אמר לי השבוע טל פקיד המס מפרקים 1-5.
"כן", חשבתי. "לכולנו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by