בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב: טקס אנשי השנה 
 
 יקדיש לרונה רמון. ארצי   
 
מערכת מיקסר

זו השנה התשיעית ברציפות ש'קשת' עורכת את טקס אנשי השנה. יורם ארבל ינחה, שלמה ארצי ישיר ונינט טייב תגיש פרס. יהיה מסחרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה כבר הפך למסורת. טקס אנשי השנה. לפני תשע שנים הגו את הרעיון ב'קשת', כמקור לא רע להפוך את ערוץ 2 למדורת השבט, ומאז לא הביטו אחורה. אז נכון, בחירות המועמדים לא תמיד ברורות, בחירות הקהל עשויות להראות מוטות, אבל למי איכפת? העיקר שמדורת השבט בוערת ומאירה את האולפן באור יקרות.

על פי מיטב המסורת, הערב יהיה משופע כוכבים, דבר שמבטיח רייטינג דשן. מנחה הטקס הוא יורם ארבל, שלמה ארצי יקדיש את שירו "ירח" לרונה רמון וישוחח איתה בשידור, ואילו הפיינאליסטים של "כוכב נולד", נינט טייב, שירי מימון ושי גבסו יבצעו משיריהם של המועמדים בקטגוריית המוסיקה, כשנינט תעניק את הפרס למנצח.

בנוסף יהיו גם כמובן, הכוכבים שיגישו את הפרסים: אריה מליניאק וראובן עטר, רזי ברקאי, מולי שפירא, להיא לפיד, מיטל דוהן, הילית שמואלי - מראשי מאבק הנכים, שרה בן קסוס בת 81 שבשנה החולפת נולד לה הנין ה-100 ושמאי ואסתר ירון - הזוג המבוגר שהשלים לאחר שנים של סכסוך פוליטי.
 

כל הקטגוריות - כל המועמדים

חברה:

הדר גיטלין (מאבטחת בקניון בעפולה שמנעה פיגוע ונפצעה)

ויקי כנפו (מנהיגת מאבק האמהות החד-הוריות)

אורי לופוליאנסקי (ראש העיר החרדי הראשון בישראל)

יחידת החבלה של משטרת ישראל

תושבי העיר שדרות


טלוויזיה:

ציפי ברנד

יהורם גאון

צביקה הדר

ארז טל

יונית לוי



מוסיקה:

הפרויקט של עידן רייכל

שלום חנוך

משינה

סאבלימינל והצל

שלומי סרנגה ומושיק עפיה



בידור:

מיקי גבע

שבי זרעיה

מה קשור

אדיר מילר

שלישיית פרוזאק



תיאטרון:

רמי הויברגר על "קופסה שחורה" (הבימה בשיתוף תיאטרון באר שבע)

שמואל הספרי על "אשה, בעל, בית" (הקאמרי)

יצחק חזקיה על "המלביש" (הקאמרי)

איתי טיראן על "עד ראייה" (הקאמרי)

דבורה קידר על "משפחה" (הבימה)




ספרות:

אהרון אפלפלד על "פתאום אהבה"

סמי ברדוגו על "ככה אני מדברת עם הרוח"

עינת יקיר על "עסקי תיווך"

אבשלום קווה על "בושות"

יורם קניוק על "חיים על נייר זכוכית"



פוליטיקה:

טומי לפיד

שאול מופז

בנימין נתניהו

שמעון פרס

אריאל שרון


רדיו:

רשת ב' - כרמית גיא, "הכל דיבורים"

רשת ב' - נתיבה בן יהודה, "נתיבה מדברת ומקשיבה"

102FM - טל ברמן ואביעד קיסוס, "תוכנית הבוקר"

102FM - עמנואל רוזן ודני סידס, "גומרים הולכים"

גל"צ - אורי אורבך ואברי גלעד, "המילה האחרונה"



ספורט:

יוני ארליך ואנדי רם (טניס)

ברוך דגו (קשר מכבי ת"א, כדורגל)

הפועל רמת גן (כדורגל)

אריק זאבי (אלוף אירופה בגו'דו)

זוהר שרון (שחקן גולף עיוור)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by