בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"לא יהיו יותר סדרות טלוויזיה בערוצי התשלום" 
 
 
ניר נון נוה

מועצת הכבלים והלוויין החליטה שלא להרשות בלעדיות על סדרות טלוויזיה רק בלווין או רק בכבלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, דורית ענבר, אומרת כי לא תתיר שידור סדרות של אולפני וורנר באופן בלעדי בכבלים או בלוויין.

ענבר שלחה הבהרה בנקודה זו לחברות הכבלים והלווין, בעיקר נוכח כוונת ערוצי הסינמה בכבלים לרכוש סדרות של וורנר באופן בלעדי וכוונתה של 'קשת' לשדר את 'חברים' בערוץ 'ביפ'. ענבר הבהירה כי אם ההסכם בין קשת לוורנר כולל בלעדיות, ולא יאפשר את שידור הסדרות גם בלוויין - היא לא תאשר אותו.

ההחלטות נועדו למנוע את חידוש התחרות על רכישת סדרות וסרטים מהאולפנים הגדולים בחו"ל, כפי שקרה כשהחלה לפעול חברת הלוויין. התחרות הביאה לתשלומים מוגזמים לאולפנים ולהתמוטטות תבל, לקשיים כלכליים בשאר החברות ובסופו של דבר להיעלמות כל הסדרות של וורנר מערוץ 3 מאז תחילת השנה.

"הארץ" מדווח כי בנוסף הבהירה ענבר שהמועצה לא תרשה לשדר סדרות בערוצי הסרטים בתשלום, מחשש שבכך יעלם כל התוכן מהערוצים שבחבילות הבסיס. כזכור, לאחרונה ניתן לחברות הכבלים אישור מיוחד לשדר את הסדרה המצליחה "CSI: מיאמי" בערוץ סינמה 3, שאינו נמצא בחבילת הבסיס.

ל"מיקסר" אומרת ענבר כי המדיניות של המועצה היא בכל מקרה לא לאשר שידור סדרות בערוצים בתשלום. "הבהרנו כי עד שלא נשתכנע שחבילת הבסיס אינה נפגעת, לא נאשר זאת. ואכן, לא הצליחו להוכיח לנו שלא תהיה פגיעה בחבילת הבסיס". בכל הנוגע ל-"CSI" אומרת ענבר כי "מדובר באישור חד פעמי, בשל חשש לאיבוד זכויות, מאחר ובידי מפיק הערוץ קיימות זכויות שידור של הסדרה לתקופה מוגבלת והוא עלול לאבד את זכויות השידור. מקרה כזה לא ישנה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by