בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עשה לנו ילד בבקשה 
 
 
צ`ינו (שמואל) אלמיזרק

צ'ינו (שמואל) אלמיזרק, מלך הווילה, מזמין אתכם לטיול מאורגן בזרם התודעה שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מה המצב אנשים, נשים, שרוטים, שרוטות, מטורפים, מטורפות, אנשי הפשע והרשע, אנשי השנטי, אנשי כאילו לא? כן! ולמה לא?, אנשי הבוקר, אנשי השמש, אנשי הדממה, אנשי החן, אנשי הסיכון, אנשי הספורט, פוליטיקאים, אנשי המדע והלא נודע, אחלה ערב לכולכם ושריטה נעימה במסע מופלא.

לכל הנוסעים שלום אתם מוזמנים לחגור חגורות בטיחות להרגיש בנוח ולהתחיל בזרימה של המוח שלי בכל אחד מאיתנו מתחבא צ'ינו אחד כזה, צ'ינו כזה שהפחד הרגשות הכנות השריטה הטירוף הסיכון לקחת לתת לנסות לקבל לצחוק לבכות להתענות להנות מהצפוי והבלתי צפוי, מהנודע והלא נודע להיות בעבר בהווה ובעתיד באותו הזמן לחוות אורגזמות מהמוח מהגוף מנשים מהטבע מהבריאה וכמובן מאיפה שאני כרגע נמצא תקוע בערוץ 14 אצלכם במסך שמשדר גל אלקטרונים לתוך המוח שלכם, אני יודע הסקרנות הסקרנות הזו סוחפת אותנו לגלות לחקור לראות לדמיין דברים חדשים שיגרום לנו להכיר את עצמנו הרבה יותר טוב הלוואי שהייתי יכול להכניס את כל עם ישראל את הציונות שלנו לתוך העולם הזה שמתרחש פה כאן ממש מעבר למקלדת שבה אני כותב לכם עכשיו, אולי היינו יכולים פעם אחת כולנו לברוח מהמציאות המחורבנת שקיימת במדינה שלנו, מהמצב הכלכלי מהפוליטיקה שלהגיד לכם את האמת כל זה מתגמד כאן לעומת זה, העשירות שבה אנו חיים כאן היא מטורפת.

אך זה לא מה שחשוב. חשוב שהיינו כולנו חיים ביחד בשביל שנדע להתאחד עם הניגוד שלנו עם תרבויות מעורבות: אשכנזים, ספרדים, ארסים, צפונבונים, שקטים, רועשים, מטורפים, בעלי מום, אילמים, חרשים, עיוורים, נכים. כי רק אם נוכל להתחבר כל אחד לשני נוכל ללמוד לשרוד ולנצח את המציאות האכזרית שפוקדת את מדינת ישראל היפה שלנו כל יום. רק אז נוכל להיות כנים אמיתיים ללא שקרים פשע ואלימות כעם כגוף אחד מרוכז בכל התכונות הרגשות והאיפיונים שקיימים בתוכנו: האהבה, האכפתיות, הכנות להיות אנושי להבין אחד את טעויות השני לפתח נוסחה ולעזור לו להכיר את עצמו כבן-אדם טוב יותר שנוכל סוף סוף לנצח את האגו שלנו שמטריף אותנו כל יום מחדש בעוצמת השליליות שלנו לעצמנו לטבע לסביבה לבעלי החיים ולהפוך אותו לחיובי.

הלוואי והייתם פה בשביל לראות שאפשר לשנות לחיות ולשרוד אחד בתוך עולמו של השני. אני מקווה שעקבתם אחר התוכנית והבנתם שכולנו שונים כאן בוילה במציאות הזו. 15 איש מכל קצוות הארץ אחד שרוט מוטרף מצחיק צפונבון ארס מופנם מוחצן שוויצרים ושוורצנגים כוסיות וכוסונים מכוערים מכוערות (סתם) האמת שכולם פה מלאים בכל קצוות היופי הישראלי התרבותי שלנו, וכאן זו ההוכחה להוכיח שכל ישראל אחים וכן יכולים להתאחד כצ'ינו אחד בכל אחד ואחד מאיתנו בחברה, בטירוף ובמעבר למציאות אל תוך המדינה היפה שלנו.

המשך יבוא ... לילה טוב ישראל.
____________________________________________________
מתוך הקטע הפותח את הבלוג של צ'ינו, באדיבות אתר פרוייקט Y
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by