בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בר רפאלי תובעת חצי מיליון שקל מחברת "רנואר" 
 
 
מערכת מיקסר

הדוגמנית בת ה-18 טוענת שהחברה הפרה את החוזה עמה לאחר שסירבה להצטלם בעירום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הדוגמנית בת ה-18 בר רפאלי , השם החם של קיץ 2001, תובעת את חברת האופנה "רנואר" על הפרת חוזה עמה, לאחר שדרשה ממנה להצטלם בעירום, בעת שהיתה עדיין תלמידת תיכון. התביעה שהגישה אתמול לבית משפט השלום בת"א היא על סך חצי מיליון שקל.

Ynet מדווח שלטענת רפאלי, שוחחו נציגי "רנואר" עם אמה (אשת יחסי הציבור ציפי לוין) ואמרו שבכוונתם לערוך שינוי חד בקונספט הפרסומי של החברה. ב"רנואר" רצו את בר רפאלי בעירום בשביל קונספט "רווי סקס". על פי כתב התביעה, "רנואר" דרשה מרפאלי להצטלם בתנוחות מגרות ופרובוקטיביות. נציגת חברת הפרסום החדשה של חברת ההלבשה אמרה שהיא רוצה "טירוף בסט, קריעת חולצות, פרובוקציות, ואני לא מוכנה לשמוע את המילה 'לא' מהדוגמניות".

על פי החוזה שנחתם בתחילת השנה, סוכם שרפאלי תהיה דוגמנית הבית של "רנואר" עד חורף 2004. רפאלי אמורה היתה להשתכר 45 אלף דולר לקטלוג.

בכתב התביעה נטען כי רפאלי ביצעה "בדייקנות ובמסירות" את כל תנאי החוזה, אך "רנואר" הפרה את ההסכם איתה תוך פגיעה בכבודה ובתדמיתה כשדרשה ממנה להצטלם בעירום. רפאלי אף מלינה על כך שלמרות שהפסיקה לעבוד עם עם החברה, היא ממשיכה לעשות שימוש בתמונות שלה.

עוד נטען כי כבר בעונת הצילומים הראשונה התבקשה הדוגמנית הצעירה להצטלם בעירום, אך החברה קיבלה את סירובה, ודוגמנית אחרת הוזמנה כדי להצטלם בעירום חלקי.

"רנואר" טרם הגישה כתב הגנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by