בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקופ גדול: נינט וצביקה הדר עשו מילואים יחד 
 
 שרון איילון בקלוג לקניון ``ערים`` (צילום: גולי כהן)   
 
עידית גיל-אשל

עידית גיל-אשל מסרבת להתרגש מהטענה הלא רלוונטית לפיה שרון איילון ויואב שוורד נפגשו כבר לפני צילומי "קחי אותי שרון"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האמת שלא הייתי מתעכבת אפילו עוד שנייה אחת על השער (המכוער רצח) של "העיר" שחושף את ההיכרות המוקדמת, כביכול, של שרון ויואב מ"קחי אותי שרון", אם הוא לא היה מונח מולי בשירותים. עד כדי כך זה מעניין את התחת שלי אם הם החליפו פעם מבטים על הבר של "השרון 10", החליפו מילים במונית ל"איסט", או עשו יחד מילואים בשיבטא.

התגלית של "העיר", תגלית ששייכת בעצם לשבועון המעולה "רייטינג", היא שבתחילת יולי, שבוע אחרי תחילת הצילומים של התוכנית ושבועיים לפני ששודרה לראשונה, צולמו שרון ויואב "מפגינים קירבה הדדית" באירוע של חברת השעונים "קנט קולט" (ווט איז?) במועדון התל-אביבי "השרון 10" – וזאת למרות שהוחתמו על הסכם שאסר עליהם לקיים כל קשר זה עם זה מחוץ לסט, ללא אישור מראש של "קשת" (סעיף שהוא לחלוטין לא ריאלי, אגב, בעיר צפופה כמו ת"א). אם זה לא מספיק, תחקיר קצר של אביב הורביץ הניב עוד בשורה: "גורם המקורב לשוורד ואילון, בתוקף עיסוקו (המנופה המוקדם רון מור?; ע.ג.א.), גילה השבוע כי השניים הכירו עוד לפני שנהגתה התוכנית והחלו צילומיה". מדהים, מי נתן את ההוראה?

ב"העיר", כמו אחרון המגיבים בני ה-14.5, גם הגדילו ועשו את הלא ייאמן, והכתירו את "קחי אותי" בכותרת המשנה הלעגנית כתוכנית "מציאות". לא תוכנית מציאות, כמו שחשבתם, אלא תוכנית "מציאות". כלומר עאלק מציאות. מציאות מבויימת, לא אמיתית, מהונדסת. עבדו עלינו ועליכם – הסאקרים שמחפשים להציץ קצת למציאות האובייקטיבית של אנשים יפים - בעיניים. כל מה שקרה? זה לא היה באמת, ובכלל, זה לא היה בשם האהבה, אלא בשם הרייטינג והפרסום.

כשהורביץ בא לעורך "רייטינג", יובל נתן, בתלונות על איך לעזאזל פספס השבועון שלו סקופ שכזה, כשחיכה עם התמונה עד עכשיו ולא נתן לה הפניה היסטרית בעמוד השער, הוא קיבל ממנו הסבר פשוט: "אני חושב שצריך לקחת את הדברים האלה כמשחק טלוויזיה", אמר לו נתן. "בסך הכל אנחנו באים לשרת את הקהל שאוהב טלוויזיה, לא את הקהל שמחפש איפה הוא יכול לדפוק את השיטה".

תוכניות מציאות, או "מציאות" כמו שאומרים בחבר'ה, נועדו לספק את ההנאה של צופים שיכולים לשקוע לתוך הדייט הרטוב של יואב ושרון על הגג של עזריאלי תוך הדחקת הנוכחות של צוות צילום שני מטר מהזוג (מצטער אם הרסתי למישהו עכשיו), ולא עבור המפגרים עם הריר בצידי השפתיים שמחפשים את הבום מציץ בכל פריים; תוכניות "מציאות" נועדו לאנשים מהסוג שיכול להאמין לשרון כשהיא אומרת שהיא באמת מתכוננת להתלבטות של החיים שלה, ולא מהסוג ששואל את עצמו איך זה יכול להיות ששחקנית כוסית (אם כי מידות גדולות) בת 30 שכבר עשתה קמפיין אחד למכונת כביסה, או סיטרואן, או ווט אבר, לא יכולה למצוא חבר גם בלי עזרתו של אקי אבני. וזה עוד בלי להתייחס לעובדה ששרון יכולה להתלבט בין 15 גברים, גם אם שלושה מהם היא כבר פגשה פעם, או עשתה אח"כ.

העיר – יותר טוב שילכו למצוא סקופים על רון לווינטל (ווט איז?) ורון חולדאי, וייתנו לנו ליהנות מ"המציאות" שלנו בלי ספוילרים, בדיוק כמו שהתכוונו שנהנה מהם; יובל נתן – יצאת גדול. ולסיכום העניין מבחינתי, זכות הדיבור עוברת לרודריגו, שנשאל על ה"שערוריה" באותו עיתון, וענה כמו שצריך: "לא נראה לי שזה נכון, וגם אם כן, לא נורא".

הבנתם? לא נורא. לא קרה כלום. הכל "בסדר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by