בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דיוויד וויקטוריה בקהאם במשבר 
 
 כבר לא בהרמוניה. דיוויד וויקטוריה   
 
מערכת מיקסר

פוש ספייס מסרבת לעבור לגור במדריד בעקבות בעלה, כפי שתוכנן מראש. דיוויד: "אני בודד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי הסערה האמריקנית של בן וג'יי-לו מגיעה הגירסה הבריטית המעודנת. הסערה הנוכחית בממלכה היא סביב משבר הנישואים הראשון של הזוג המלכותי - דיוויד וויקטוריה בקהאם.

על פי הדיווחים שמגיעים מהממלכה, המשבר בין השניים החל עם המעבר של דיוויד למדריד, והולך ומעמיק בשבועות האחרונים. על פי הצהובונים, שחקן ריאל מדריד בכה לחברים שהנישואים עלו על שרטון, וכי הוא בקושי רואה את ויקטוריה ואת הילדים. עיקר הבעיה נסובה סביב סירובה של ויקטוריה לעבור למדריד, להיות לצד בעלה.

ויקטוריה מחלקת את זמנה בין לונדון לניו יורק, בניסיון להחיות את קריירת הפופ שלה, והיא רואה את בעלה מקסימום יומיים בשבוע.

על פי הפרסומים, השניים סיכמו כי ויקטוריה והילדים יעבור למדריד יחד עם דיוויד, והשניים אף כמעט שכרו וילה יוקרתית במדריד. לבסוף, העסקה לא יצאה לפועל ודיוויד משתכן כעת במלון יוקרתי בעיר. לבד.

חבר של דיוויד מצטט אותו כאומר "זה כאילו מסלולי החיים שלנו נפרדים. אני כל כך בודד. זה הופך להיות כל כך קשה לדבר איתה. אני לא יודע למה היא צריכה להיות רחוקה רוב הזמן. אני לא יודע מה לעשות".

על פי הדיווחים, תגובתה של הפוש ספייס לשעבר לא הייתה אמפתית מדי, וכללה נוסח ש"אנחנו לא היינו לידך כל הזמן גם במנצ'סטר, אז למה שמדריד תהיה שונה?".

ובעוד דיוויד יושב לו בדד ומבכה על רע ומר גורלו, והכל בשל חוזה של 25 מיליון פאונד, נראתה ויקטוריה ברחובות לונדון בסוף השבוע האחרון עם דאמון דאש, מפיק ההיפ הופ. לא ייאמן. פשוט לא ייאמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by