בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תתחילי, אנחנו נצטרף 
 
 
דרור נובלמן

דרור נובלמן חושב ששרי אריסון ניצחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שרי ניצחת. בזכותך ובזכות האנשים שעובדים מתחתייך, השכל הישר ושמחת החיים ניצחו. בזכותך ובזכות אנשים בדמותך קיבלנו את התקווה.

המאבק לא היה קל, אני יודע. נאלצת לפטר תשע מאות אנשים על מנת לממן את הפירסומת של יאיר לפיד, רודף בצע שכזה. אבל ככה הם בעלי ההון. את, ש-24 שעות ביממה הקדשת להקמת מיזם "מהות החיים" שבו חינכת את פשוטי העם למצוא אושר וסיפוק פנימי, נתת דוגמא אישית והראית איך הופכים מאושרים על באמת. כל הכבוד.

בזכות הדוגמא שלך ייתכן ולא תהיי האחרונה שתעזוב אותנו (יש מקום לרני רהב?). גם אני במקומך הייתי יוצא להילולות שימחה ברחובות בואכה מיאמי. מגיע לך. בתוך תוכך את יודעת שעדיף להתרחק מכל הנשים המוזרות האלה שנטפלו משום מה לבעלך, עופר התמים, אלה שמאשימות אותו שנגע בהן. ומה פסול בכך שהוא נוגע באנשים? הרי הוא כמו הגורו אושו, נוגע בכל כך הרבה נשמות.

והטענה המצוצה מן האצבע הזאת, שצילמו על היאכטה שלו סרט כחול בשם "סקס מדברי", איך ייתכן בכלל להעלות דבר שכזה על הדעת?! סקס מדברי על יאכטה? זה כמו לצלם את ה"שוטר מבוורלי הילס" בג'ועאריש, או את "איש המים 2" במצפה רמון. מוזר. נכון, היו על היאכטה כל מיני רוסיות ערומות וצלמים, אבל זה בגלל שצילמו שם סרט הסברה על שיזוף נכון למען האגודה למלחמה בסרטן. אנחנו יודעים. אנחנו מאמינים. גם במיאמי יש עניים, גם במיאמי יש מסכנים, ואת, כמו מרי פופינס, באה ועוזרת בכל פעם לנזקק אחר, שומעת את שוועתם של הכושים העניים במזח. אנחנו יודעים שגם להם תושיטו יד לעזרה. עופר לבטח כבר רכש שם יאכטה, ותעשיית הסרטים תעזור לאושש את כלכלתה המשותקת של מיאמי.

גם את קרנות הצדקה שהקים אביך החלטת לסגור. כל הכבוד. בשביל מה לתת כסף למגדל אישפוז באיכילוב כשממילא אין משכורות לרופאים? בשביל מה צריך לתרום ללהקת בת שבע, כשידוע שריקוד ממושך גורם לדלקות שרירים? תאטרון גשר הוא ממילא מרכז קליטה. ובית ספר לאמנויות? פילהרמונית? מי צריך עוד אמנים? למה לתמוך באנשים שממילא לא יכניסו כסף לחשבונות הבנק? והרי הבנק נקרא בנק "הפועלים" להזכירך, לא בנק "האמנים". תראי שדווקא בזכותך יהיו יותר אנשים יצרניים במדינה. איזה מזל שתיקנת את הטעות הנוראית של אבא.

חורה לכולנו מה שעשתה הגברת שלי יחימוביץ'. אמנם אינני בקיא בפרטים, אך לבטח את קוצפת עליה שבעזות מצח מחרידה העזה לעשות פן בשיער ולהעתיק את התסרוקת שלך! זו כמו מה שקרה עם השמלות של מריה קארי ו-וויטני יוסטון בגראמי של 97. שערורייה. גם אני לא הייתי שותק לה, לו הייתה מעתיקה את התסרוקת שלי.

אבל בזכותך, שרי, אני יודע שיש תקווה. את לא נחה על זרי הדפנה. הממון לא מספיק לך. את מחפשת הגשמה. אל תדאגי שרי מתוקתי, יש המון אנשים שלא הסתדרו בארץ והלך להם טוב מאוד באמריקה. אמנם בהתחלה צריך לעבוד במובינג, אולי למכור באוטו גלידה, או לחפש עבודה כאו-פר, אבל אם מתעקשים ומתאמצים, אפשר להצליח שם בגדול. על תד אריסון שמעת?

ואולי, יום אחד, אם גם אני אירש המון כסף, ויצא לי לפטר המון אנשים, ואני אשקיע בפרסומות והצגות משונות, ויאשימו את אשתי (לעתיד) שהיא מטרידה מינית, אולי גם אני אסע למיאמי. בשביל מה צריך לסבול בארץ? יש עוד מלא אופציות. "צריך רק לבחור", כמו שאומרים בפרסומות. צריך רק לבחור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by