בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"איך יהודים שעברו את השואה יוצרים גטאות?" 
 
 
מערכת מיקסר

קתלין טרנר הגיעה לחגיגות ה-80 של פרס ומספרת כי בוש הוא Ass hole, שהיא מבינה יותר את ישראל מאז 9.11 ושלמרות הכל, היא שחקנית ולא פוליטיקאית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קתלין טרנר היתה בין הסלבס שהגיעו לכבד בנוכחותם את שמעון פרס, במסגרת פסטיבל ה-80. עם הגיעה לארץ כבר זרקה טרנר לחלל ארץ הקודש שלדעתה פרס הוא סקסי להחריד, וכעת היא מרחיבה את היריעה ואת עמדותיה בנושאים השונים.

בפגישה אמש עם אמנים יהודים וערבים אמרה טרנר כי כעת היא עובדת על פרוייקט רדיופוני שמטרתו להעלות את המודעות הפוליטית והחברתית של הציבור האמריקני. "תסכל אותי שהמדינה שלי שותקת ומקבלת את מה שה'Ass Hole' הזה עושה. אני מתכוונת לבוש כמובן. אז התחלתי בפרוייקט הזה שבמסגרתו הוקלטו עד כה 13 תכניות שנגעו בין היתר בנושאים כמו כשלון האופוזיציה, מחלות מדבקות, שקיעת המעמד הבינוני ואבטלה".

טרנר אומרת כי מאז מתקפת הטרור של 11 בספטמבר לפני שנתיים היא והעם האמריקני מבינים יותר את ישראל כי "האמריקנים מאוד תמימים ולא באמת מכירים את המלחמה שעד ל-11 בספטמבר התרחשה רחוק מתחומי ארה"ב. עכשיו, אחרי ה-11 בספטמבר, זה נעשה אישי".

אולם לצד האמפתיה, יש לה גם ביקורת לא קלה. ynet מדווח כי טרנר סיפרה שהביקור שלה בעזה לפני מספר שנים גרם לה לזעזוע קשה. "הביקור בעזה הימם אותי, בעיקר עצם העובדה שהפלסטינים חיים בגטו. לא הבנתי איך יהודים שעברו את השואה יוצרים גטאות לאחרים. אני לא מבינה את זה. אני לא חושבת שאני מומחית לדבר ואני לא הייתי רוצה שיתקבל רושם שזה מה שאני אומרת. אני מדברת בשמי בלבד ובשם התחושות שלי, לא מתוך נקודה שיפוטית חלילה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by