בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסטארט-אפ של סי היימן 
 
 
ניר נון נוה

הרוקרית החשובה תערוך מגזין מוסיקה עברית באתר של חברת פריגת. ויש המשך לא פחות תמוה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סי היימן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת פריגת, במסגרתו תערוך מגזין מוסיקה עברית שיעלה באתר האינטרנט של פריגת. המגזין יתעדכן מדי שבוע ויכלול סיקור חי של הופעות, ראיונות עם אמנים וחידושים אחרונים בתחום המוסיקה.

סי, כך מובטח, תשתף את גולשי האתר של פריגת בנעשה מאחורי ולפני הקלעים באולפנים, על הבמות, במועדונים, שירים שמתבשלים ובכלל בכל הנעשה בתחום המוסיקה הישראלית. במקביל תפרסם באתר גם בלוג (כמו צ'יקי) המתעד את "חייה כרוקיסטית בנשמה שפרצה את הדרך לזמרות רבות".

בפריגת טוענים כי השילוב לא מוזר כלל וכלל, ובטח שלא ביזארי. נהפוך הוא. לטענתם מדובר בחלק מאסטרטגיה שנועדה לחזק את הקשר של פריגת עם קהל יעד רחב ככל האפשר.

"ממחקרים שערכנו באגף השיווק עלה כי מוסיקה ישראלית משתלבת בצורה נפלאה עם הערכים המזוהים של המותג פריגת כמו טבעיות, ישראליות ורעננות", מבארת אירית מזור, סמנכ"ל שיווק בפריגת, "מכאן בא החיבור עם סי שמייצגת עבורנו את המוסיקה הישראלית".

כדי לשפוך עוד קצת אור על הנושא, ולשמוע על תוכניותיה בתחום התוכן, פנינו להיימן בבקשה לערוך עמה ראיון טלפוני קצר. לא משהו רציני, 10 דקות, לשמוע מה בדיוק היא מתכננת ואיך היא מתחברת למותג כמו פריגת.

אלא שאז התברר לנו שהעבודה על האתר אינה עסק פשוט כלל וכלל. העוזרת שלה הבהירה לנו שסי תשמח להתראיין, אולם "אם מדובר בראיון טלפוני זה יהיה אחרי יום כיפור, ראיון פנים מול פנים - אחרי סוכות, ואם אתה רוצה אתה יכול לשלוח שאלות באימייל והיא תחזיר לך תשובה עד יום כיפור".

- אין לה 10 דקות פנויות קצת לפני? היום שיק?
"היא מאד עסוקה. מאוד עסוקה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by