בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למה?! כי אני עשיר 
 
 ארז טל. מספר 2   
 
מערכת מיקסר

הונו של דודו טופז מוערך בכ-30 מיליון שקלים, מיד אחריו ארז טל. עשירי עולם הבידור הישראלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דודו טופז, עם 30 מיליון שקלים, הוא העשיר בבדרני ישראל. כך מפרסם הבוקר עיתון "מעריב" במסגרת הדירוג השנתי של עשירי המדינה.

טופז, כאמור, חזק בראש הרשימה, עם רווחים של כמיליון וחצי דולר בשנה וכמה חסכונות נאים בצד. טופז משקיע בימים אלו כ-20 מיליון שקלים, כ-66 אחוז מרכושו, בבניית המתחם "דודו לנד" בדימונה.

במקום השני, ארז טל, שעשה לעצמו הון לא קטן עם קונספט "הכספת" ומכירתו לרשתות זרות, ומוערך בכ-20 מיליון שקל. הונו של יורם ארבל, שהפיק ושידר את כל שידורי הכדורגל מאז הקמת ערוץ 2 ומנחה את "מי רוצה להיות מיליונר", מוערך בין 10 ל-15 מיליון שקלים.

בליגה של המגה-המיליונרים הפוטנציאלים מככבים אלי יצפאן, יאיר לפיד ויעל בר זוהר, שנחשבים כמי שרק מתחילים למצות את האפשרויות שלהם. יצפאן, שחתום עד תום 2005 עם ICP ומקבל כ-5000 דולר לתוכנית, מסומן כהבטחה כלכלית גדולה, למרות שהיום הונו מוערך בכמה מיליונים בודדים.

יאיר לפיד שמקבל משכורות סימולטנית מ"רשת", מבנק הפועלים, מ"ידיעות אחרונות", ממכירת ספרו ומתמלוגי שיריו, מוערך אף הוא כבעל מיליונים אחדים ועתיד מזהיר. כמוהו גם יעל בר-זוהר, שעובדת עבור "יס", "פוקס" ותיאטרון "הבימה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by