בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גם אני נוקט במדיניות "זירו טולרנס"! 
 
 
ירוחם דץ

ירוחם דץ מבקש להביע תמיכה פומבית במאבקו של מנכ"ל הליקון, רוני בראון, נגד מורידי השירים מהאינטרנט, ואחרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קראתי בעיון את תגובתו של מר רוני בראון, שבדרך כלל אני מאוד בעדו (תמכתי בו בפרשת בראון-חברון המפורסמת), ואני חייב להודות שעם כל אי הנעימות שבדבר, הוא צודק גם הפעם.

ויותר ממה שאני תומך בגישתו כלפי הורדות באינטרנט, אני מוצא את עצמי נלהב מאימוץ מדיניות ה"זירו טולרנס", כפי שחזר והדגיש כמה פעמים בדבריו. מדיניות זו הראתה פעם אחר פעם את האפקטיביות שלה. בתחילה נגד סוחרי הסמים בניו יורק, ואחר כך נגד עיראק (בעיראק). אין לי שום ספק שזו מדיניות מוצלחת ביותר, ושגם כאן היא תישא את הפירות המתאימים.

כה לחי, מר בראון! אני איתך. ויותר מכך, אני עומד לאמץ מדיניות של "זירו טולרנס" משלי, לגבי דברים רבים שמפריעים בחיי.

אתחיל, כמובן, באמני חברת הליקון עצמם, שרובם בינוניים ולא מספקים אותי מבחינה אמנותית. במיוחד המדובר ברמי וריטה, בפרוייקט של עידן רייכר, וגם באחרים. אני, בתור אדם מן הישוב, שגדל על זמרים גדולים כפרנק סינטרה ושארל אזנבור מאידך, ועל מוזיקאים נצחיים כמוצרט ובטהובן, אינני יכול לסבול את רמי וריטה. לא את שיריהם, לא את תמונותיהם, לא את הפרסומות שהם מככבים בהם, ובמיוחד לא את שיריהם.

אי לכך אני מכריז בזאת על מדיניות זירו טולרנס לגבי רמי וריטה: לעולם לא אשמע עוד אף שיר שלהם, ולא אסתכל עוד באף הופעה שלהם בטלוויזיה, ואם במקרה אקלע למקום ציבורי בו אצטרך לשמוע שיר משלהם - אני מתחייב לא ליהנות ממנו. בכלל. זירו טולרנס!

לגבי עידן רייכר, אני נותן לו שהות קצרה למחשבה, לפני שגם אליו אתייחס בזירו טולרנס. לא שאמנותית הוא יותר טוב מהם, והוא גם מנצל אתיופים לרעה כמו שקראתי באחד העיתונים - או אולי לטובה, קשה לדעת במקרים כאלה - אבל בכל זאת אבא שלו, גדעון רייכר, נלחם זה שנים את מלחמתו של האזרח הקטן בביטוח לאומי ומוסכניקים שמרמים ודברים נוספים, וזכות אבות זו עומדת לבנו - בינתיים!
ראה הוזהרת!

לעתיד לבוא, אני בהחלט מצפה להחיל את מדיניות הזירו טולרנס שלי גם לגבי תחומים נוספים: התרשלותו של ועד הבית שבו אני גר בנושא החזרת פחי הזבל למקומם, וגם לגבי פיגועים של ערבים מוסלמים קיצוניים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by